5" TFT LCD Capacitive Touchscreen 640x480 VGA Monitor Zj050na-08c 4:3
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: Innolux
  • Model Number: ZJ050NA-08C
  • Minimum Order Quantity: 1 pcs
  • Delivery Time: 7 Days
  • view more
3.5 inch 640x480 TFT Display 1000 Cd/M2 High Brightness LCD Module
  • Brand Name: AISON
  • Model Number: Z035VG06
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 7 working days
  • view more
ZJ050NA-08C 5.0-inch TFT LCD Display 640x480 Resolution 24-bit RGB Interface 250 nits
  • Brand Name: Royal Display or ODM/OEM
  • Model Number: ZJ050NA-08C
  • Minimum Order Quantity: Negotiable
  • Delivery Time: 15~25 working day
Royal Display Co.,Limited
Shenzhen ,Guangdong
  • 10YRS
  • Verified Supplier
ZJ050NA-08C INNOLUX 5.0 inch LCD Screen Display Panel
  • Brand Name: Innolux
  • Model Number: ZJ050NA-08C
  • Delivery Time: 7 Days
ZJ050NA-08C Innolux 5.0" 640(RGB)×480 250 cd/m² INDUSTRIAL LCD DISPLAY