TFT-LCD 800*600 8 Inch Lcd Panel EJ080NA-05B Lcd Display Screen
  • Brand Name: Yinji
  • Model Number: Negotiable
  • Minimum Order Quantity: 1 piece
  • Delivery Time: Negotiable
  • view more
Innolux 8inch Digital Photo Frame LCD Module EJ080NA-05B with 800*600pixels Resolution 250CD/M2 Brightness and 50 PIN Connector
Price: Negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: Innolux
  • Model Number: EJ080NA-05B
  • Minimum Order Quantity: 10pcs
  • Delivery Time: 4-5 working day
  • view more
8" Tft Lcd Display Ej080na-05b Mobile Phone Cell Phone Wled Backlight
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: Innolux
  • Model Number: EJ080NA-05B
  • Minimum Order Quantity: 1 pcs
  • Delivery Time: 7 Days
EJ080NA-05B LCD Display Screen Panel
  • Model Number: EJ080NA-05B
  • Delivery Time: 7 Days
EJ080NA-05B Innolux 8.0" 800(RGB)×600 250 cd/m² INDUSTRIAL LCD DISPLAY
  • Model Number: EJ080NA-05B
  • Delivery Time: 1-2 DAYS
8.0 Inch Chimei Innolux LCD Screen Panels EJ080NA-04C 1024(RGB)x768 For Industrial Use
Price: Contact us for the current price Get Latest Price
  • Brand Name: Chimei Innolux
  • Model Number: EJ080NA-04C
  • Delivery Time: Within 3 days after confirmed your payment
SCMINER COMPANY LIMITIED
Shenzhen ,Guangdong
  • 4YRS
  • Verified Supplier
8.0" Industrial TFT Display with 800×600 SVGA Resolution and Parallel RGB Interface TFT-LCD Module