5.8GHz Video Transmitter AKK TX3000AC 14-28V Input For Long Range FPV Drones
  • Brand Name: AKK
  • Model Number: TX3000AC
  • Minimum Order Quantity: 10 Pieces
  • Delivery Time: 3-8days
  • view more
AKK TX3000AC 5.8GHz 3000mW FPV Video Transmitter for Racing Drones
Price: Negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: AKK
  • Model Number: TX3000AC
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 3-7 work days
  • view more
Kimpok Technology Co., Ltd
Shenzhen ,Guangdong
  • 2YRS
  • Verified Supplier
UAV Video Transmitter AKK 5W FPV VTX 96CH Video Transmitter Support Smart Audio Video Link