Tapering Rubber Oil Well Blowout Preventer Tapering Annular Bop With 10000psi WP
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: JC Wellhead
  • Model Number: FHZ18-70 Annular BOP
  • Minimum Order Quantity: 1 set
  • Delivery Time: 45 days
  • view more
7 1/16" Drilling Spool Flanged Side Outlets Wellhead Spool 10000psi
Price: Price negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: RZY
  • Model Number: Negotiable
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 45 ~ 60 days
  • view more
Side Door 4 1/16" 10000psi Coiled Tubing BOP
  • Brand Name: SHENKAI
  • Model Number: 4 1/16"-10000psi
  • Minimum Order Quantity: 1sets
  • Delivery Time: 45 work days
Annular BOP Packing Element 13 5/8 10000PSI NBR API Standard
  • Brand Name: Cameron
  • Model Number: 13 5/8"
  • Delivery Time: 30 days
Shaffer Cameron Annular Bop 10000psi For Work Over And Drilling Operations
Price: USD10000-50000/set Get Latest Price
  • Brand Name: Negotiable
  • Model Number: FH18-21,FH18-35,FH35-35,FH35-70
  • Delivery Time: 7-30 days
API BOP Oilfield 13 5/8" 10000PSI Blowout Preventer
  • Brand Name: TR Solids Control
  • Model Number: TRFPQ
  • Minimum Order Quantity: 1 pc
  • Delivery Time: Within 20 days after deposit
10000psi Dual Hydraulic Wireline Blowout Preventer
  • Brand Name: Techcore
  • Model Number: 2FZ6.3-70
  • Delivery Time: 30-45 days
Blowout Preventer BOP 15000psi Wireline Pressure Control Equipment
  • Brand Name: Ruixin
  • Model Number: 2inch ID 3inch ID 4.06inch ID 5-1/8inch ID
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 4-5 weeks
10000psi Hydro Test Pump Oil Field Bop Test Pump Unit Explosion Proof
  • Brand Name: SDA
  • Model Number: 3DY-300/70
  • Minimum Order Quantity: 1 unit
  • Delivery Time: 20 working days
API 6A Casing Head For Oil Drilling And Production Spool Flange Wellhead Device
  • Brand Name: ZS
  • Model Number: 2000psi to 20000 pis