10uF 6.3v Solid Tantalum Electronic Components Capacitors 293D106X96R3A2TE3
Price: Consultant Get Latest Price
  • Brand Name: Vishay
  • Model Number: 293D106X96R3A2TE3
  • Minimum Order Quantity: 1pcs
  • Delivery Time: In Stock
  • view more
AYE TECHNOLOGY CO., LIMITED
Shenzhen ,Guangdong
  • 4YRS
  • Verified Supplier
10uF 6.3v Solid Tantalum Electronic Components Capacitors 293D106X96R3A2TE3 10% A Case Molded
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: Original
  • Minimum Order Quantity: 2000pcs
  • Delivery Time: 1-3 Working Days
  • view more
TPSB107M010R0400 Electronic Components Capacitors Consumer Electronics
Price: Negotiated Get Latest Price
  • Brand Name: Negotiable
  • Model Number: TPSB107M010R0400
  • Minimum Order Quantity: Negotiated
  • Delivery Time: 3-15days
ISO CBB22 105j 400v Capacitor , Electronic Components Capacitor
  • Brand Name: XIWUER
  • Model Number: CBB22 175J 155J 105J 400V