PTC Thermistor 2 KOhms KTY81-210 Silicon Temperature Sensors for Automotive Motor Thermal Protection
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: AFTPTC
  • Model Number: KTY81-210
  • Minimum Order Quantity: 1000 Pieces
  • Delivery Time: 1-2 Weeks
  • view more
kty81 KTY81-210 kty81/210 TO-92 Temperature sensor ic chips
  • Brand Name: Original
  • Model Number: KTY81-210
  • Minimum Order Quantity: 10 pieces
  • Delivery Time: Negotiable
  • view more
19mm High Sensitivity Piezoresistive Diffused Silicon Pressure Sensor
  • Brand Name: HT sensor
  • Model Number: HT19
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 5-8 work days
  • Brand Name: Hanast
  • Model Number: HN-8808B
  • Minimum Order Quantity: 1KG
  • Delivery Time: 5-7days
Price: CONTACT US Get Latest Price
  • Brand Name: GDS
  • Model Number: MG-8080
  • Minimum Order Quantity: 1 piece
  • Delivery Time: 10 working days
Low Static Tawny Polyimide Kapton Tape In Application Of Automotive Sensor And Manifolds
Price: 3.5usd to 4usd per square meter Get Latest Price
  • Brand Name: Yaly
  • Model Number: PI-055
  • Minimum Order Quantity: 10 square meters
  • Delivery Time: 5-8 days
Automotive Sensor 0.05mm High Temperature Kapton Tape Silicone
  • Brand Name: PF
  • Model Number: KT005
  • Minimum Order Quantity: 1 roll
  • Delivery Time: 3~7 work days
OEM 0K32A 13 210 0K32A13210 5WK9625 Automotive Air Flow Sensor MAF SENSOR Fits FOR KIA
  • Brand Name: HCH-143
  • Model Number: 5WK9625
  • Minimum Order Quantity: 20
  • Delivery Time: 5-8 work days
MPX4250AP 20KPa-250KPa Pressure Sensor For Non-automotive Applications
  • Brand Name: Negotiable
  • Model Number: MPX4250AP
  • Minimum Order Quantity: 5
  • Delivery Time: 3-5work days
KAW100 All - in - One Precise Measurement Automotive Pressure Sensor
  • Brand Name: KACISE
  • Model Number: KAW100
  • Minimum Order Quantity: 1PCS
KTY-LPTC Automotive Temperature Sensor For Water And Oil Temperature REACH RoHS certifications.
  • Brand Name: XIXITRONICS
  • Model Number: KTY-LPTC Series
  • Minimum Order Quantity: 100pcs
  • Delivery Time: 5-10 work days
Simple Laser Zigbee 210" Wheelbase CCD wheel Alignment Sensors
Price: Negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: 3EXCEL
  • Model Number: H315
  • Minimum Order Quantity: 1 SET
  • Delivery Time: 1-2 Weeks
BSM150GB120DN2 Automotive IGBT Modules 1200V 150A Half-Bridge IGBT Power Module
Price: Contact for Sample Get Latest Price
  • Brand Name: Original Factory
  • Model Number: BSM150GB120DN2
  • Minimum Order Quantity: 10
5k 10k 50k 100k 3976 3950 Ntc Temperature Sensor For Automotive Electronics
  • Brand Name: Jingpu Brand
  • Model Number: 200℃ High Temperature NTC Temperature Sensor