R48-3200E Network Power Rectifier Module 48V DC 3200W
Get Latest Price
- Brand Name: Emerson
- Model Number: R48-3200E
- Minimum Order Quantity: 1
- Delivery Time: 5-10 days
- view more
Emerson Communication Power Supply Module 48V Emerson R48-3200E Telecom Rectifier Module
Price: Sales@sogootelecom.com
Get Latest Price
- Brand Name: Vertiv
- Model Number: Netsure R48-3200E
- Minimum Order Quantity: 2 pcs
- Delivery Time: 5-8 working days.
- view more
Emerson R48-5800A Rectifier Module 48V 5800W R48-5800 R48-5800A For Netsure 801
- Brand Name: Emerson
- Model Number: R48-5800A
- Minimum Order Quantity: 1pc
- Delivery Time: 3-7 work days
Vertiv R48-2000e Rectifier Module R48-2000e 48V 2000W High Efficiency DC TELCOM Power Supply