Emerson R48-5800A Rectifier Module 48V 5800W R48-5800 R48-5800A For Netsure 801
  • Brand Name: Emerson
  • Model Number: R48-5800A
  • Minimum Order Quantity: 1pc
  • Delivery Time: 3-7 work days
  • view more
Emerson R48-5800A R48-5800E Rectifier Module -48 VDC 5800 W 100A Power Supply
Price: Sales@sogootelecom.com Get Latest Price
  • Brand Name: Vertiv
  • Model Number: Netsure R48-5800E
  • Minimum Order Quantity: 2 pcs
  • Delivery Time: 5-8 working days.
  • view more
Vertiv R48-2000e Rectifier Module R48-2000e 48V 2000W High Efficiency DC TELCOM Power Supply