REF-15W-CE1K0-ADAPTER Embedded Solutions 15W Smart Phone Tablet Reference Design Evaluation Boards
Price: Contact for Sample Get Latest Price
  • Brand Name: Original Factory
  • Model Number: REF-15W-CE1K0-ADAPTER
  • Minimum Order Quantity: 10
  • Delivery Time: 3-5 work days
  • view more
Philip M1940A REF 989803105671 SpO₂ Adapter Cable (Legacy Round to D‑Type)
Price: Negotiation, pls contact me Get Latest Price
  • Brand Name: Philip
  • Model Number: M1940A
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: Within 1-2 working days after the payment was confirmed
  • view more
15W Medical Power Adapter 5V3A / 12V1.25A IEC60601-1 Approved for Medical Devices
Price: Please contact our Sales Get Latest Price
  • Brand Name: ANENPOWER
  • Model Number: APM015
  • Minimum Order Quantity: 500pcs
  • Delivery Time: 18~25 working days after receiving the deposit
15W Wall Mount Power Adapters Output 13Vdc ,800mA, K62368 AC Power Adapters for Korea Market
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: Analog
  • Model Number: BZ15-130080-AK
  • Minimum Order Quantity: 1000
  • Delivery Time: 10-25 work days
Medical Equipment Accessories M2768A Airway Adapter Set REF 989803144521
Price: Accept negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: Negotiable
  • Model Number: M2768A
  • Minimum Order Quantity: 1 pcs
  • Delivery Time: Negotiable
PHiliph DECG Reusable Legplate Adapter Cable REF 989803137651
  • Brand Name: PHiliph
  • Model Number: 989803137651
  • Minimum Order Quantity: 1pcs
  • Delivery Time: 3-5 working days
Type C 15W Magnetic Wireless Charger Stand For Iphone 12 Pro Mini
Price: USD6.59-7.59 Get Latest Price
  • Brand Name: KeiMi
  • Model Number: STC-Q45
  • Minimum Order Quantity: 50PCS
  • Delivery Time: 5-25Working days
AC adapter 15V 1A power supply 15W AC110V to DC15V power driver 15V Power Adapter Charger 1A
Price: Bargain Get Latest Price
  • Brand Name: OEM
  • Model Number: 15V 1A AC Power Adapter
  • Minimum Order Quantity: 5 pcs
  • Delivery Time: 10-15 days
CoverBot DUAL USB 3.1A 15w High Output Car Charger black with Heavy Duty Socket Connector