SCG353A047 SCG353A050 SCG353A051 SCXE353.060 Pulse Jet Valve Armature
Price: Negotiation
Get Latest Price
- Brand Name: BRANDO
- Model Number: BAPC214041405
- Minimum Order Quantity: 300sets
- Delivery Time: Negotiation
- view more
2.5 Inch SCXE353.060 Submerged Pulse Jet Valves
Price: Negotiation
Get Latest Price
- Brand Name: Airwolf
- Model Number: SCXE353.060
- Minimum Order Quantity: 1 piece
- Delivery Time: Within 1-30 working days after payment
- view more
BFEC DMF-Z-40S Stainless Steel 1.5'' Right Angle Baghouse Pulse Jet Valve 24VDC 220VAC
- Brand Name: BFEC
- Model Number: DMF-Z-40S
- Minimum Order Quantity: 1
- Delivery Time: 1-7Work Days After Payment
Pulse Jet Valve Accessories Diaphragm / Pilot / Connector / Coils
Price: USD20--
- Brand Name: FLUIDAC or OEM
- Model Number: SCG Diaphragm
- Minimum Order Quantity: 5 piece
- Delivery Time: Within 20 days after receiving payment or deposit
DC24V Pulse Jet Valve , Pneumatic Diaphragm Operated Dust Collector Pulse Valves
Price: Negotiable
- Brand Name: Austin Filter
- Model Number: DMF-Y-50S
- Minimum Order Quantity: 10 sets
- Delivery Time: 7 days
Dust Collector Valves Diaphragm Pulse Jet Valve Outlet At 90° To Inlet
- Brand Name: Nijia
- Model Number: CA35T
- Minimum Order Quantity: 5 pieces
- Delivery Time: 5
D Type Right Angle Pulse Solenoid Valve , Port Size DN20 Pulse Jet Valve
- Brand Name: PRIUS,XINYI or OEM
- Model Number: DTD-Z-20A
- Minimum Order Quantity: 5pcs
- Delivery Time: 10~15 working days
3/4'' 1'' 1-1/2'' 2'' 3'' NBR Diaphragm Kits For Mecair Pulse Jet Valve
- Brand Name: HONGUM
- Model Number: Customized
- Delivery Time: 5-15DAYS
Dust Collector Pulse Jet Valve , Water Air Pulse Right Angle Solenoid Pulse Valve With Nut
Price: Contact
- Brand Name: Shanghai
- Model Number: DMF-ZM
- Minimum Order Quantity: 1
- Delivery Time: 15 days
High Speed Jetting Valve PCB FPC Dispensing Electronics Pulse Jet Valve
- Brand Name: Mingseal
- Model Number: KPS2000-U
- Delivery Time: 7-60days
Sanmin QG-Z-15 76S Solenoid Valve Pulse Jet Valve Pressure 0.3MPa - 0.6MPa Dust Proof Baghouse application GOYEN Type
- Brand Name: NBSANMINSE
- Model Number: QG - Z - 15 / 20 / 25 / 40S / 50S /62S /76S
- Minimum Order Quantity: 10PCS
- Delivery Time: 5-30days
2 1/2 " Goyen Pulse Jet Valve Stainless Steel Diaphragm Valves CA62MM AC230V 50Hz / 60Hz
Price: USD65 -96 Per piece
- Brand Name: Goyen or OEM
- Model Number: CA62MM
- Delivery Time: 5
Building Material Single Pulse Jet Bag Filter Equipped With High Performance Pulse Valve
Price: Negotiable
- Brand Name: ZK
- Model Number: PPC128-6-PPC128-2×8
- Minimum Order Quantity: 1 Set
- Delivery Time: 30 days
Pulse Jet Industrial Dust Collector System With Higher Filtering Efficiency
- Brand Name: HK
- Model Number: 5000
- Delivery Time: 30 DAYS
Industrial Automatic Pulse Dust Collector Jet Blowing Remove Way
- Brand Name: MGDM-5.0
- Model Number: MG
- Delivery Time: 5-7 working days
New 100% Original Valve Drive Solenoid Valve Orifice Size 1-1/8in Lead Length 18inch