WG9925710003 Gas Pressure Sensor Energy Saving For SINOTRUK HOWO A7
  • Brand Name: CARRUCHI
  • Model Number: WG9925710003
  • Minimum Order Quantity: 100
  • Delivery Time: 10 DAYS
  • view more
Aluminum 5V-15V High Precision MEMS Pressure Sensor
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: ZR Hi-Tech
  • Model Number: LT-SS-P-10-700-SOP
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 4 weeks
  • view more
MPX5700DP differential pressure sensor 0 to 700kPa range 2.5% accuracy 4.7V output temp compensated analog out reliable for industrial
  • Brand Name: NXP
  • Model Number: MPX5700DP
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 3-5 working days after received the payment
Industrial Water Oil Air Gas Pressure Sensor 10V 5V 4 - 20mA Output 700 Bar 1000 Bar
Price: 5-18usd Get Latest Price
  • Brand Name: Yunyi
  • Model Number: YD35
  • Minimum Order Quantity: 1pc
  • Delivery Time: 5-15 days
4mA - 20mA IP65 Gas Pressure Sensor , Hydraulic Analog Water Pressure Sensor
Price: USD30-50/pc Get Latest Price
  • Brand Name: Ruijia
  • Model Number: PTM-1H
  • Minimum Order Quantity: 1pc
  • Delivery Time: 2-4 weeks
NP-93420-IB explosion proof 4-20mA natural gas pressure sensor for water
  • Brand Name: NUOYINGJIAYE
  • Model Number: NP-93420-IB
  • Minimum Order Quantity: 1 pcs
  • Delivery Time: 7 working days
IP65 304SST Oil Gas Pressure Sensor For Air Compressor HVAC Water Pump
  • Brand Name: WNK
  • Model Number: WNK80MA-P
  • Minimum Order Quantity: 5 piece
  • Delivery Time: 7-10 working days
WNK Brass Water Air Gas Pressure Sensor IP65 0.5 - 4.5V
  • Brand Name: WNK
  • Model Number: WNK83mA
  • Minimum Order Quantity: 1pcs
  • Delivery Time: 5-8 work days
Dry Air Differential Pressure Sensor Stainless Steel Structure Factory Gas Pressure Sensor
Price: 25 Get Latest Price
  • Brand Name: HT SENSOR
  • Model Number: BP93420D-I
  • Delivery Time: Negotiable
Automotive 0~400 Bar CNG Pressure Gauges DC12V With Gas Pressure Sensor
  • Brand Name: LLANO
  • Model Number: LN-CB02
  • Minimum Order Quantity: 100 Sets
  • Delivery Time: 15 days
4928594 Exhaust Gas Pressure Sensor For ISX ISM ISC ISB
Price: Please send mail or WhatsApp Get Latest Price
  • Brand Name: JIAJUE
  • Model Number: ISX ISM ISC ISB
  • Delivery Time: 1-2 Days
AGPS-21C 64668064 ABB Gas pressure sensor High precision high stability wide application
  • Brand Name: ABB
  • Model Number: AGPS-21C
  • Delivery Time: 3-5 days
NS-P907 Series High Frequency Dynamic Pressure Sensor Gas Pressure Sensor 10kHz
Price: Mail Inquiry Get Latest Price
  • Brand Name: NS
  • Model Number: NS-P907 Series High Frequency Dynamic Pressure Sensor
  • Minimum Order Quantity: Mail Inquiry
  • Delivery Time: Mail Inquiry
0281002437 Air Fuel Pressure Sensor Exhaust Gas Pressure Sensor 45962069F 73503657 504088431
  • Brand Name: ERIKC
  • Model Number: A1571530128 1571530128 24459853 93171176
  • Delivery Time: 1-3 days after payment
Waterproof Pressure Transmitter 0-100MPa Gauge Air Gas Pressure Sensor
  • Brand Name: TOPRIE
  • Model Number: TP2401
  • Minimum Order Quantity: 1 piece
  • Delivery Time: 5-8 work days
± 0.25% BFSL UNIVO 0.5-4.5V Pressure-1-2Bar Gas Pressure Sensors for Gases Measurement