China rectifier module Littelfuse IXYS VUO34-16NO1 designed for three phase bridge and
  1. China rectifier module Littelfuse IXYS VUO34-16NO1 designed for three phase bridge and
rectifier module Littelfuse IXYS VUO34-16NO1 designed for three phase bridge and
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current 325A
Operating Junction Temperature Range -40℃~+150℃@(Tj)
Voltage - Forward(Vf@If) 1.46V@45A
Current - Rectified 45A
Voltage - DC Reverse(Vr) 1.6kV
Description 325A 1.46V@45A 45A 1.6kV Bridge Rectifiers RoHS
Mfr. Part # VUO34-16NO1
Model Number VUO34-16NO1
Product Specification
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current 325A Operating Junction Temperature Range -40℃~+150℃@(Tj)
Voltage - Forward(Vf@If) 1.46V@45A Current - Rectified 45A
Voltage - DC Reverse(Vr) 1.6kV Description 325A 1.46V@45A 45A 1.6kV Bridge Rectifiers RoHS