China OEM DIODE Schottky Rectifier IC Chip 100V 1A SMB MBRS1100T3G
  1. China OEM DIODE Schottky Rectifier IC Chip 100V 1A SMB MBRS1100T3G
  2. China OEM DIODE Schottky Rectifier IC Chip 100V 1A SMB MBRS1100T3G
OEM DIODE Schottky Rectifier IC Chip 100V 1A SMB MBRS1100T3G
  1. MOQ: 1pcs
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T,Paypal,Escrow
Supply Ability 6000pcs
Delivery Time In stock
Packaging Details rewind,shear zone
Maximum Operating Temperature 85°C
Minimum Operating Temperature -40°C
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Voltage 2.5V ~ 5.5V
Product Name ON Semiconductor IC
Supply Voltage 3.3 V ~ 5.5 V
Brand Name ON Semiconductor
Model Number MBRS1100T3G
Certification ISO9001
View Detail Information
Contact Now Ask for best deal
Get Latest Price Request a quote
  1. Product Details
  2. Company Details
Product Specification
Payment Terms T/T,Paypal,Escrow Supply Ability 6000pcs
Delivery Time In stock Packaging Details rewind,shear zone
Maximum Operating Temperature 85°C Minimum Operating Temperature -40°C
Operating Temperature -40°C ~ 85°C Output Voltage 2.5V ~ 5.5V
Product Name ON Semiconductor IC Supply Voltage 3.3 V ~ 5.5 V
Brand Name ON Semiconductor Model Number MBRS1100T3G
Certification ISO9001
High Light OEM schottky rectifier100V schottky rectifierMBRS1100T3G
ON Semiconductor IC MBRS1100T3G DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
onsemi
Product Category: Schottky Diodes & Rectifiers
RoHS: Details
Schottky Diodes
SMD/SMT
SMB-2
Single
Si
2 A
100 V
750 mV
50 A