| Appliion | OEM LR1190912 LR1190-912 |
| Quality | High Performance |
| Place Of Origin | China |
| Brand Name | YTM |
| Model Number | YTSL1244 |
| Place of Origin | China |
View Detail Information
Explore similar products
Isuzu 6WF1 24V Electric Alternator Motor For FV515 181200 - 5307 A4TU5486
24SI 8600017 CUMMINS Car Alternator Generator 8700019 8600154 71440388 3972735
Komatsu SK120 / SH120 Electric Alternator Motor 24V 35A 8970222111 8970222110
Product Specification
| Certifiion | ISO9001 / TS16949 | Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 5000 Pcs Per Months | Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Standard Carton Package | Specifiion | 12V 190A |
| Condition | 100% New | Appliion | OEM LR1190912 LR1190-912 |