| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 1000 units per month |
| Delivery Time | 15~20working days |
| Packaging Details | Wooden box/ Heavy carton package |
| Size: | 630*130*980mm |
| Unlock Time: | 0.2s |
| Pass Rate: | 35p/m |
| Input: | 100V~240V |
| Driving Voltage: | 24V |
| Environment: | -25~+70℃ |
| Weight | 45Kg |
| Material | cold roll steel 1.5mm+painting |
| Brand Name | Turboo |
| Model Number | EF3213 |
| Certification | CE, ISO9001 |
| Place of Origin | China |
View Detail Information
Explore similar products
Office Security Entrance Swing Gate Turnstile Barrier Gate RFID Card Reader
Automatic Speed Gate Turnstile High Security RFID Card Reader 100-240V With
Access Control Swing Turnstile Barrier Speed Gate High Security With Servo Motor
Security Optical Speed Gate Turnstile RFID Card Reader Facial Recognition Gate
Product Specification
| Payment Terms | L/C, T/T | Supply Ability | 1000 units per month |
| Delivery Time | 15~20working days | Packaging Details | Wooden box/ Heavy carton package |
| Size: | 630*130*980mm | Unlock Time: | 0.2s |
| Pass Rate: | 35p/m | Input: | 100V~240V |
| Driving Voltage: | 24V | Environment: | -25~+70℃ |
| Weight | 45Kg | Material | cold roll steel 1.5mm+painting |
| Brand Name | Turboo | Model Number | EF3213 |
| Certification | CE, ISO9001 | Place of Origin | China |
| High Light | Office Building Swing Barrier Turnstile ,Brushless Motor Swing Barrier Turnstile ,Access Control Swing Barrier Turnstile | ||
Access Control Electronic luxury Dc Brushless Motor Swing Barrier Turnstile For Office Building
Acrylic swing gate security barrier gate Advantage & Benefit
Various working modes are available, including two-way card reading and one-way card reading,etc.
![]()
Company Details
Business Type:
Manufacturer
Year Established:
2011
Total Annual:
10000000-11000000
Employee Number:
200~300
Ecer Certification:
Verified Supplier
TURBOO -- Only produce turnstile in single-category for 20 years Turboo is a national high-tech enterprise focusing on the R&D,manufacturing,sales and service of pedestrian access control equipment,including tripod turnstile,swing gate,flap barrier gate,speed gate,full-height turnst... TURBOO -- Only produce turnstile in single-category for 20 years Turboo is a national high-tech enterprise focusing on the R&D,manufacturing,sales and service of pedestrian access control equipment,including tripod turnstile,swing gate,flap barrier gate,speed gate,full-height turnst...
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!