| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 50000 Per Month |
| Delivery Time | 5-30 Days |
| Packaging Details | Neutral packing/NASIDE packing/Customized packing |
| Warranty | 1 Year |
| Belt Pulley | 6PK |
| Pulley Diameter | 125mm |
| Volt | 12V |
| Keyword | Car Ac Compressors |
| Size | Standar size |
| Car Make | For Jeep Grand Cherokee |
| Function | Car Air Conditioning |
| Code | DS57002 |
| Place Of Origi | Guangdong, China |
| Brand Name | NASIDE |
| Model Number | DS57002 |
| Certification | SGS/ISO9001 |
| Place of Origin | Made in China |
View Detail Information
Explore similar products
Auto AC Conditioning Compressor For Isuzu mixer truck DKS17CH FVZ FVR
Auto AC Conditioning Compressor For Truck Man TGX TGS 7H15 51779707028
Auto AC Conditioning Compressor For Isuzu DMAX Mux7 3.0 92600F120A 898382610
Auto AC Conditioning Compressor For 418-S62-3160 418S623160 24V Komatsu WA100
Product Specification
| Payment Terms | T/T,Western Union | Supply Ability | 50000 Per Month |
| Delivery Time | 5-30 Days | Packaging Details | Neutral packing/NASIDE packing/Customized packing |
| Warranty | 1 Year | Belt Pulley | 6PK |
| Pulley Diameter | 125mm | Volt | 12V |
| Keyword | Car Ac Compressors | Size | Standar size |
| Car Make | For Jeep Grand Cherokee | Function | Car Air Conditioning |
| Code | DS57002 | Place Of Origi | Guangdong, China |
| Brand Name | NASIDE | Model Number | DS57002 |
| Certification | SGS/ISO9001 | Place of Origin | Made in China |
| High Light | Auto AC Conditioning Compressor ,68021637AF Auto AC Conditioning Compressor ,Standard Size AC Compressor | ||
Auto AC Conditioning Compressor For Jeep Grand Cherokee 3.6 68021637AF
| NASIDE NO. | DS57002 |
| OEM | 68021637AF |
| Clutch Diameter | 125MM |
| Groove | 6PK |
| Voltge | 12V |
| Refrigerant | R134a |
We can also provide the following models of compressors:
| 308716 | 284728 |
| 301000131AA | T218103010BA |
| 73111FJ020 | 73111AG030 |
| 73111SC020 | 9804966680 |
| B8103040 | 9675077280 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Company Details
Business Type:
Manufacturer
Ecer Certification:
Verified Supplier
Since its establishment in 2003, Guangzhou Zhileng Technology Co., Ltd. has been deeply rooted in Guangzhou, China—a globally renowned core hub of the automotive industry. As one of the world's most thriving bases for the production and sales of whole vehicles a... Since its establishment in 2003, Guangzhou Zhileng Technology Co., Ltd. has been deeply rooted in Guangzhou, China—a globally renowned core hub of the automotive industry. As one of the world's most thriving bases for the production and sales of whole vehicles a...
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!