
Shenzhen Wonsun Machinery & Electrical Technology Co. Ltd
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 3000 Sets/Month |
| Delivery Time | 3-7 working days after received your payment |
| Packaging Details | Packed in bubble wrap firstly, and then reinforced with carton for outer packing. |
| Feature | High Durable, LED Cabinet |
| Speed | 0.9s-8s Adjustable |
| Max Arm Length | 6m straight arm/4.5m two fence arm |
| Rated Power | 200W |
| Driving Method | Servo Motor |
| Power Supply | AC100-265V |
| MTBF | 10 Million |
| Motor No-load Speed | 3000r/min |
| Brand Name | WONSUN |
| Model Number | DZ-138 |
| Certification | CE, ISO |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
View Detail Information
Explore similar products
Toll Station Intelligent automatic parking barriers High Speed security barrier
Wireless Control Driveway Barrier Gates 6s 6m Aluminum Alloy Swing Out
Stainless Steel Car Parking Drivewany Barrier Gates With 10 Million Operating
High Speed DC Servo Boom Barrier Gate With Unified Springs Used For Parking Lot
Product Specification
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union | Supply Ability | 3000 Sets/Month |
| Delivery Time | 3-7 working days after received your payment | Packaging Details | Packed in bubble wrap firstly, and then reinforced with carton for outer packing. |
| Feature | High Durable, LED Cabinet | Speed | 0.9s-8s Adjustable |
| Max Arm Length | 6m straight arm/4.5m two fence arm | Rated Power | 200W |
| Driving Method | Servo Motor | Power Supply | AC100-265V |
| MTBF | 10 Million | Motor No-load Speed | 3000r/min |
| Brand Name | WONSUN | Model Number | DZ-138 |
| Certification | CE, ISO | Place of Origin | Shenzhen, China |
Customizable DC Servo Barrier Gate | Traffic Barrier Parking Barrier Highway Barrier with Tailored Solutions
Contact Information
Business Manager: Zoe Lee
Company: Shenzhen Wonsun Machinery & Electrical Technology Co., Ltd.
Email: zoe@wonsunbarrier.com
WhatsApp: +86 13537818437
Wechat: Zoelee0315
Factory Address:
1st Floor, Zhigu, No. 2-10, South jinlong Avenue, Shahu Community, Biling Street, Pingshan District, Shenzhen, China.
Zip Code: 518118
Company Details
Business Type:
Manufacturer,Exporter,Seller
Year Established:
2010
Total Annual:
50,000,00-60,000,00
Employee Number:
50~200
Ecer Certification:
Verified Supplier
Shenzhen Wonsun Machinery & Electrical Technology Co. Ltd was founded in 2011, which is a professional manufacture for high-end barrier gate and sliding gate motor, included the product design and development, production, sales and service. We are committed to provide more st... Shenzhen Wonsun Machinery & Electrical Technology Co. Ltd was founded in 2011, which is a professional manufacture for high-end barrier gate and sliding gate motor, included the product design and development, production, sales and service. We are committed to provide more st...
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!