China DA810S DC12V/24V Dual Voltage Truck Refrigeration Unit Control Panel with 30A
  1. China DA810S DC12V/24V Dual Voltage Truck Refrigeration Unit Control Panel with 30A
  2. China DA810S DC12V/24V Dual Voltage Truck Refrigeration Unit Control Panel with 30A
  3. China DA810S DC12V/24V Dual Voltage Truck Refrigeration Unit Control Panel with 30A
  4. China DA810S DC12V/24V Dual Voltage Truck Refrigeration Unit Control Panel with 30A
DA810S DC12V/24V Dual Voltage Truck Refrigeration Unit Control Panel with 30A
  1. MOQ: 1PCS
  2. Price: Negotiation
  3. Get Latest Price
Payment Terms L/C,T/T
Supply Ability 1000
Delivery Time 20
Packaging Details WOODEN CASE/CARTOON
Condenser Fan 30A
Evaporator Fan 30A
Working Voltage DC 12V / DC 24V
Condenser Fan Fuse 30A
Evaporator Fan Fuse 30A
Compressor Fuse 10A
Defrost Valve Fuse 10A
Liquid Injection Fuse 10A
Brand Name YINHUASHENG
Model Number DA810S
Certification CE/ISO
Place of Origin CHINA
Product Specification
Payment Terms L/C,T/T Supply Ability 1000
Delivery Time 20 Packaging Details WOODEN CASE/CARTOON
Condenser Fan 30A Evaporator Fan 30A
Working Voltage DC 12V / DC 24V Condenser Fan Fuse 30A
Evaporator Fan Fuse 30A Compressor Fuse 10A
Defrost Valve Fuse 10A Liquid Injection Fuse 10A
Brand Name YINHUASHENG Model Number DA810S
Certification CE/ISO Place of Origin CHINA
DA810S DC12V/24V Truck Refrigeration Unit Control Panel
Product Overview
Core Specifications & Parameters
Working Voltage: DC 12V / DC 24V Dual Voltage Universal
Independent Fuse Protection:
  • Condenser Fan: 30A
  • Evaporator Fan: 30A
  • Compressor: 10A
  • Defrost Valve: 10A
  • Liquid Injection Valve: 10A
  • Panel Power Supply: 5A