China High Efficiency Vibro Compaction Piling Vibrating Floater BJV75E-377
  1. China High Efficiency Vibro Compaction Piling Vibrating Floater BJV75E-377
High Efficiency Vibro Compaction Piling Vibrating Floater BJV75E-377
Product name vibroflotation machine
Power 75 kW
Max amplitude 17.5 mm
Vibration power 188 kN
Rated current 148 A
Outer diameter 377 mm
Working pile diameters 700mm-1200mm
Generate power 200 KVA
Brand Name BVEM
Model Number BJV75E-377
Product name vibroflotation machine Power 75 kW
Max amplitude 17.5 mm Vibration power 188 kN
Rated current 148 A Outer diameter 377 mm
Working pile diameters 700mm-1200mm Generate power 200 KVA