China Electrical Vibro Compaction Piling Machine BJV150E-377 ISO 9001 2015 Approved
  1. China Electrical Vibro Compaction Piling Machine BJV150E-377 ISO 9001 2015 Approved
Electrical Vibro Compaction Piling Machine BJV150E-377 ISO 9001 2015 Approved
  1. MOQ: 1 set
  2. Price: Negotiable
Product name vibrator equipment
Power 150 kW
Max amplitude 19 mm
Vibration power 180-276 kN
Rated current 290 A
Outer diameter 377 mm
Working pile dameters 700mm-1200mm
Generator power 400 KVA
Brand Name BVEM
Model Number BJV150E-377
Product name vibrator equipment Power 150 kW
Max amplitude 19 mm Vibration power 180-276 kN
Rated current 290 A Outer diameter 377 mm
Working pile dameters 700mm-1200mm Generator power 400 KVA