China Visench 2Kva Lcd Display Backup Ups 2000Va 1200W Offline Ups for Desktop Laptop
  1. China Visench 2Kva Lcd Display Backup Ups 2000Va 1200W Offline Ups for Desktop Laptop
  2. China Visench 2Kva Lcd Display Backup Ups 2000Va 1200W Offline Ups for Desktop Laptop
  3. China Visench 2Kva Lcd Display Backup Ups 2000Va 1200W Offline Ups for Desktop Laptop
  4. China Visench 2Kva Lcd Display Backup Ups 2000Va 1200W Offline Ups for Desktop Laptop
  5. China Visench 2Kva Lcd Display Backup Ups 2000Va 1200W Offline Ups for Desktop Laptop
Visench 2Kva Lcd Display Backup Ups 2000Va 1200W Offline Ups for Desktop Laptop
  1. MOQ: 10 units
  3. Get Latest Price
Warranty 12months
Phase Single Phase, Single Phase
Protection Short Circuit
Weight 12kg
Type On-line
Application COMPUTER
Electric Energy 2 Wh
Product name 2000VA Off-line UPS
Rated power 1200W
Transfer Time 2-6ms
Input voltage 220VAC
DC voltage 195~255VAC
Battery capacity 2000VA/1200W
Size (mm) 345*122*192mm
Weight (kg) 12kg
Place of Origin Guangdong, China
Brand Name Visench
Model Number BE2000
Product Specification
Warranty 12months Phase Single Phase, Single Phase
Protection Short Circuit Weight 12kg
Type On-line Application COMPUTER
Electric Energy 2 Wh Product name 2000VA Off-line UPS
Rated power 1200W Transfer Time 2-6ms
Input voltage 220VAC DC voltage 195~255VAC
Battery capacity 2000VA/1200W Size (mm) 345*122*192mm
Weight (kg) 12kg Place of Origin Guangdong, China
Brand Name Visench Model Number BE2000
High Light 2KVA LCD display UPS2000VA offline UPS for computer1200W backup UPS for laptop
Specification
Brand Name
Visench
Model Number
BE2000
Product
1200W Off-line UPS
Color
Black
Battery type
Lithium-iron battery
Battery capacity
2000VA/1200W
Rated power
1200W
Socket type
US, EU, UK, AU and customized.
Dimension
345*122*192mm