Products
Manufacturer of a wide range of products which include 250ml-750ml Glass Food Jars for Sauce|B2B Bulk Leak-Proof FDA/EU Certified–Ideal,250ml - 730ml Glass Sauces Packaging,Wholesale No Pull Dog Harness Heavy Duty Service Pet Ha...
MOQ: 1000
Price: Contact Customer Service
| Payment Terms | T/T West Union & Money Gram |
| Supply Ability | 1000 million pieces, 500 tons per day, about 20 40- HQ per day. |
| Delivery Time | stock 5 - 7 days custom 20 days |
| Packaging Details | Carton Giftbox or Customed |
| Payment | Paypal.Western Union.Credit Card . Tt |
| Packing | Carton+Pallet |
| Package | Bubble Bag, White Box, Then Carton Box |
| Care Instructions | Hand wash recommended |
| Useage | Bar,Home,Pub Club, |
| Brand Name | Xuzhou Ying Tu Glassware |
| Model Number | 20190375667 |
| Certification | BSCI SGS Sedex |
| Place of Origin | Xuzhou China |
MOQ: 1000
Price: Contact Customer Service
| Payment Terms | T/T West Union & Money Gram |
| Supply Ability | 1000 million pieces, 500 tons per day, about 20 40- HQ per day. |
| Delivery Time | stock 5 - 7 days custom 20 days |
| Packaging Details | Carton Giftbox or Customed |
| Payment | Paypal.Western Union.Credit Card . Tt |
| Packing | Regular Packing for Export |
| Function | Food Storage |
| Technique | semi pressed |
| Cap Color | Customize |
| Color Custom | Yes |
| Shape | Cylindrical |
| Origin | China |
| Oem Service | Available |
| Lid Type | Screw-on |
| Care Instructions | Hand wash recommended |
| Its Capacity | 100ml~1000ml |
| Durability | Dishwasher safe |
| Region Of Manufacture | China |
| Transport Package | Pallet or Paper Carton |
| Brand Name | Xuzhou Ying Tu Glassware |
| Model Number | 2019037566789 |
| Certification | BSCI SGS Sedex |
| Place of Origin | Xuzhou China |
MOQ: 1000
Price: 15$/pcs
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50000pcs/per day |
| Delivery Time | 7 days |
| Packaging Details | 45cm*42cm*39cm |
| Leash Advantage | Neck-Suppressing Harness |
| Size | Small, Medium, Large |
| Weight | 108g/114g/209g/278g/303g/340g |
| Pet Harness Type | Large Dog Leash |
| Technique | Woven on pet collar and leash |
| Packing | Opp Bag+Carton Box |
| Washable | Machine washable |
| Leash Feature | No pull pet leash |
| Traction Points | Front chest and back |
| Sample Time | 3-5 Days |
| Sample | Freely Samples Offered |
| Keyword | K9 Dog Harness Sets |
| Pet Collar | With |
| Colour | Paton Colour Code |
| Style | Vest |
| Brand Name | YT |
| Model Number | YT20160091 |
| Certification | CE,SGS |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000
Price: 15$/pcs
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50000pcs/per day |
| Delivery Time | 7 days |
| Packaging Details | 45cm*42cm*39cm |
| Simple | luxury |
| Size | Small, Medium, Large |
| Room Space | Indoor and Outdoor |
| Width | 1.0cm/1.5cm/2.0cm/2.5cm |
| Material | Nylon |
| Pet Collar | With |
| Harness Application | Nighttime Pet Walking Accessories |
| Harness Feature | Lightweight Leash Vest |
| Safety | Non-toxic and harmless material |
| Cat Leash | Cat leash |
| Keyword | dog harness set |
| Technique | Printing on pet collar and leash |
| Safe Harness | Safe Night Walking Harness |
| Suitable For | Dogs, Cats |
| Season | All Weather |
| Brand Name | YT |
| Model Number | YT201600912 |
| Certification | CE,SGS |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000
Price: 15$/pcs
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50000pcs/per day |
| Delivery Time | 7 days |
| Packaging Details | 45cm*42cm*39cm |
| Safe Harness | Safe Night Walking Harness |
| Washable | Machine washable |
| Neck Girth Range | 20-45 cm |
| Padding | Soft mesh padding |
| Adjustable | Yes |
| Cat Leash | Cat leash |
| Leash Safety | Reflective Pet Harness |
| Color | Black, Red, Blue |
| Function | Daily Training |
| Features | Fashion harness fashion leash |
| Purpose | Walking, Training, Safety |
| Materia | Oxford cloth |
| Logo | acceptable |
| Harness Feature | Lightweight Leash Vest |
| Pattern | Solid |
| Brand Name | YT |
| Model Number | YT2016009122 |
| Certification | CE,SGS |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000
Price: 15$/pcs
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50000pcs/per day |
| Delivery Time | 7 days |
| Packaging Details | 45cm*42cm*39cm |
| Safe Dog Harness | Neck-Suppressing Harness |
| Room Space | Indoor and Outdoor |
| Breathability | High |
| Use | Dog walking and dog traning |
| Port | Shenzhen |
| Adjustability | Yes |
| Decoration | Cat Harness |
| Applications | Summer cooling pet harness |
| Quality | High Qality |
| Weight | 150 grams |
| Leash Application | Night walking dog harness |
| Closure Type | Buckle |
| Pet Supplies | Safe Dog Harness |
| Harness Advantage | Neck-Suppressing Harness |
| Keyword | dog collar and leash set |
| Brand Name | YT |
| Model Number | YT2016009112 |
| Certification | CE,SGS |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000
Price: 15$/pcs
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50000pcs/per day |
| Delivery Time | 7 days |
| Packaging Details | 45cm*42cm*39cm |
| Style | Fashion |
| Port | shenzhen |
| Adjustability | Yes |
| Harness Advantage | Neck-Suppressing Harness |
| Width | 1.0cm/1.5cm/2.0cm/2.5cm |
| Adjustable | Yes |
| Easy To Use | Yes |
| Main Material | Oxford |
| Size | Adjustable (Small, Medium, Large) |
| Purpose | Walking, Training, Safety |
| Harness Type | H-style dog harness |
| Sample Time | 5-7 Days |
| Leash Type | Dog Leash Vest |
| Reflective | Yes |
| Leash Vest Application | Bichon Frise harness |
| Brand Name | YT |
| Model Number | YT20160091122 |
| Certification | CE,SGS |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000
Price: 15$/pcs
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50000pcs/per day |
| Delivery Time | 7 days |
| Packaging Details | 45cm*42cm*39cm |
| Keyword | K9 Dog Harness Sets |
| Use | Dog walking and dog traning |
| Features | Fashion harness fashion leash |
| Usage | Walking, Training, Outdoor Activities |
| Adjustable | Yes |
| Safe Harness | Safe Night Walking Harness |
| Traction Points | Front chest and back |
| Leash Length | 120 cm |
| Colour | Paton Colour Code |
| Breathability | High |
| Harness Application | Nighttime Pet Walking Accessories |
| Safety Features | Escape-proof design |
| Pet Supplies | Safe Dog Harness |
| Type | Harness |
| Item | dog harness and leash set |
| Brand Name | YT |
| Model Number | YT201600911222 |
| Certification | CE,SGS |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000
Price: 15$/pcs
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50000pcs/per day |
| Delivery Time | 7 days |
| Packaging Details | 45cm*42cm*39cm |
| Cat Leash | Cat leash |
| Suitable For | Outdoor Activities |
| Package Include | 1 Pet Harness |
| Washable | Hand wash recommended |
| Decoration | Bowknot |
| Logo | Customized Brand Logo |
| Item | dog harness and leash set |
| Function | Dog Training and Dog Running |
| Weight | 0.52lb |
| Packing | Opp Bag+Carton Box |
| Harness Advantage | Neck-Suppressing Harness |
| Adjustability | Yes |
| Easy To Use | Yes |
| Pet Supplies | Safe Dog Harness |
| Leash Advantage | Neck-Suppressing Harness |
| Brand Name | YT |
| Model Number | YT2016009167 |
| Certification | CE,SGS |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000
Price: 15$/pcs
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50000pcs/per day |
| Delivery Time | 7 days |
| Packaging Details | 45cm*42cm*39cm |
| Decoration | Rivet |
| Sample Time | 5-7 Days |
| Suitable For | Dogs, Cats |
| Port | shenzhen |
| Leash Attachment | Metal D-ring |
| Design | Customized Desgin |
| Package | 1pc/polybag/white Box |
| Size | Small, Medium, Large |
| Durability | High strength stitching |
| Keyword | step in harness |
| Leash Safety | Reflective Pet Harness |
| Washable | Machine washable |
| Pet Leash | Cat harness |
| Function | Dog Training and Dog Running |
| Cat Leash | Cat leash |
| Brand Name | YT |
| Model Number | YT20160365874 |
| Certification | CE,SGS |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!