Products
Manufacturer of a wide range of products which include Coin Operated Games Newest Toy Claw Crane Machine 4 Players can With Bill,Indoor Game Machines Mini Super Crane Claw Machine Claw Machine Small,Big Doll Machine 44inch Coin Op...
MOQ: 2
Price:
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 500sets pre month |
| Delivery Time | 7 work days |
| Brand Name | yoyogame |
| Place of Origin | China |
MOQ: 2
Price:
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 500sets pre month |
| Delivery Time | 7 work days |
| Brand Name | yoyogame |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 500sets pre month |
| Delivery Time | 7 work days |
| Capacity | 100 items |
| Features | Interactive touch screen, remote monitoring system, customizable prize options |
| Material | Stainless Steel |
| Payment System | Coin, Bill, Credit Card |
| Power Consumption | 200W |
| Power Supply | AC 220V/50Hz |
| Size | 1000mm x 1000mm x 2100mm |
| Suitable For | Shopping malls, amusement parks, game centers |
| Weight | 130kg |
| Brand Name | yoyogame |
| Place of Origin | China |
MOQ: 2
Price:
| Brand Name | yoyogame |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 500sets pre month |
| Delivery Time | 7 work days |
| Capacity | 100 items |
| Features | Interactive touch screen, remote monitoring system, customizable prize options |
| Material | Stainless Steel |
| Payment System | Coin, Bill, Credit Card |
| Power Consumption | 200W |
| Power Supply | AC 220V/50Hz |
| Size | 1000mm x 1000mm x 2100mm |
| Suitable For | Shopping malls, amusement parks, game centers |
| Weight | 130kg |
| Brand Name | yoyogame |
| Place of Origin | China |
MOQ: 2
Price:
| Maintenance | Easy to clean and refill |
| Payment Method | Cash/Coin |
| Prize Options | Toys, Candy, Small Gifts |
| Size | Standard |
| Power Source | Electricity |
| Display | LCD Screen |
| Customization Options | Branding, Language, Prize Selection |
| Capacity | 50-100 items |
| Security Features | Locking System, Surveillance Camera |
| Vending Mechanism | Claw or Pusher |
| Material | Metal |
| Brand Name | yoyogame |
MOQ: 2
Price:
| Maintenance | Easy to clean and refill |
| Payment Method | Cash/Coin |
| Prize Options | Toys, Candy, Small Gifts |
| Size | Standard |
| Power Source | Electricity |
| Display | LCD Screen |
| Customization Options | Branding, Language, Prize Selection |
| Capacity | 50-100 items |
| Security Features | Locking System, Surveillance Camera |
| Vending Mechanism | Claw or Pusher |
| Material | Metal |
| Brand Name | yoyogame |
MOQ: 2
Price:
| Maintenance | Easy to clean and refill |
| Payment Method | Cash/Coin |
| Prize Options | Toys, Candy, Small Gifts |
| Size | Standard |
| Power Source | Electricity |
| Display | LCD Screen |
| Customization Options | Branding, Language, Prize Selection |
| Capacity | 50-100 items |
| Security Features | Locking System, Surveillance Camera |
| Vending Mechanism | Claw or Pusher |
| Material | Metal |
| Brand Name | yoyogame |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 500sets pre month |
| Delivery Time | 7 work days |
| Capacity | 100 items |
| Features | Interactive touch screen, remote monitoring system, customizable prize options |
| Material | Stainless Steel |
| Payment System | Coin, Bill, Credit Card |
| Power Consumption | 200W |
| Power Supply | AC 220V/50Hz |
| Size | 1000mm x 1000mm x 2100mm |
| Suitable For | Shopping malls, amusement parks, game centers |
| Weight | 130kg |
| Brand Name | yoyogame |
| Place of Origin | China |
MOQ: 2
Price:
| Maintenance | Easy to clean and refill |
| Payment Method | Cash/Coin |
| Prize Options | Toys, Candy, Small Gifts |
| Size | Standard |
| Power Source | Electricity |
| Display | LCD Screen |
| Customization Options | Branding, Language, Prize Selection |
| Capacity | 50-100 items |
| Security Features | Locking System, Surveillance Camera |
| Vending Mechanism | Claw or Pusher |
| Material | Metal |
| Brand Name | yoyogame |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!