Products
Manufacturer of a wide range of products which include Normal Acrylic Clear Coat Car Body Repair Spray Varnish OEM Service,Clear Coat Auto Refinish Paint , OEM Brilliant Varnish Acrylic Auto Paint,Special Black 2K Acrylic Car Pain...
MOQ: 100 liters
Price: $2.40/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| Other Names | Auto paint |
| MF | (C3H4O2)n, Mixture |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Main Raw Material | Acrylic |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Service | OEM Service |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Gloss | Bright |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A666 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $2.70/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| Other Names | Auto paint |
| MF | (C3H4O2)n, Mixture |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Main Raw Material | Acrylic |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Service | OEM Service |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Gloss | Brilliant |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A888 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $4.50/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Raw Materials | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 2K Special Black |
| OEM | Acceptable |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Port | Guangzhou Shenzhen Hongkong |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A901 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $4.20/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Raw Materials | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 2K Ultramarine |
| OEM | Acceptable |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Port | Guangzhou Shenzhen Hongkong |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A921 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $4.90/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Raw Materials | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 2K Medium Yellow |
| OEM | Acceptable |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Port | Guangzhou Shenzhen Hongkong |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A906 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $5.20/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Raw Materials | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 2K Purple Red |
| OEM | Acceptable |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Port | Guangzhou Shenzhen Hongkong |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A913 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $5.10/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Raw Materials | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 2K Mud Yellow |
| OEM | Acceptable |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Port | Guangzhou Shenzhen Hongkong |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A922 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $4.10/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Raw Materials | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 2K Mud Yellow |
| OEM | Acceptable |
| Shelf life | 2 years in orinal seal |
| Port | Guangzhou Shenzhen Hongkong |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A905 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $3.70/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Raw Material | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 2K White |
| OEM | Acceptable |
| Shelft life | 2 years in original seal |
| Port | Guangzhou Shenzhen Hongkong |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A920 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $4.20/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Raw Materialssss | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 2K Deep Red |
| OEM | Acceptable |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Port | Guangzhou Shenzhen Hongkong |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A918 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!