Products
Manufacturer of a wide range of products which include Normal Acrylic Clear Coat Car Body Repair Spray Varnish OEM Service,Clear Coat Auto Refinish Paint , OEM Brilliant Varnish Acrylic Auto Paint,1K Lemon Yellow Car Paint Repairi...
MOQ: 100 liters
Price: $2.40/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| Other Names | Auto paint |
| MF | (C3H4O2)n, Mixture |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Main Raw Material | Acrylic |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Service | OEM Service |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Gloss | Bright |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A666 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $2.70/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| Other Names | Auto paint |
| MF | (C3H4O2)n, Mixture |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Main Raw Material | Acrylic |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Service | OEM Service |
| Shelf life | 2 years in original seal |
| Gloss | Brilliant |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | A888 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $4.70/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Material | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 1K Lemon Yellow |
| Package | 0.5L/1L/2L/4L |
| Gloss | Glossy |
| Market | Global |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | B902 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $4.70/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Material | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 1K Special Black |
| Package | 0.5L/1L/2L/4L |
| Gloss | Bright |
| Market | Global |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | B901 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $7.80/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Material | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 1K Transparent Red |
| Package | 0.5L/1L/2L/4L |
| Gloss | Brilliant |
| Market | Global |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | B907 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $7.30/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Material | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 1K Purple Blue |
| Package | 0.5L/1L/2L/4L |
| Gloss | Bright |
| Market | Global |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | B919 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $5.80/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24 1L*12 4L*4 |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Raw Materials | 9003-01-4 |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Material | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 1K Reddish Blue |
| Package | 0.5L/1L/2L/4L |
| Gloss | Glossy |
| Market | Global |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | B913 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $5.70/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Material | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 1K Medium Yellow |
| Package | 0.5L/1L/2L/4L |
| Gloss | Bright |
| Market | Global |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | B929 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $4.70/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Material | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 1K Greenish Blue |
| Package | 0.5L/1L/2L/4L |
| Gloss | Brilliant |
| Market | Global |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | B925 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
MOQ: 100 liters
Price: $6.10/liters 100-299 liters
| Packaging Details | 0.5L*24TINS 1L*12TINS 4L*4TINS |
| Supply Ability | 80000 Liter/Liters per Day |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| CAS No. | 9003-01-4 |
| EINECS No. | 201-177-9 |
| Material | Acrylic |
| Usage | Car Paint |
| Application Method | Spray |
| State | Liquid Coating |
| Color | 1K Yellowish Green |
| Package | 0.5L/1L/2L/4L |
| Gloss | Bright |
| Market | Global |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Ruijing |
| Model Number | B914 |
| Certification | ISO9001 ISO14001 |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!