China Conductive polymer tantalum solid capacitors PANASONIC ETPE330MFB offering RoHS
  1. China Conductive polymer tantalum solid capacitors PANASONIC ETPE330MFB offering RoHS
Conductive polymer tantalum solid capacitors PANASONIC ETPE330MFB offering RoHS
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Capacitance 330uF
Current - Leakage -
Voltage Rating 2.5V
Ripple Current -
Equivalent Series Resistance(ESR) 15mΩ@100kHz
Operating Temperature -55℃~+105℃
Tolerance ±20%
Description 330uF ±20% 2.5V Tantalum Capacitors 1411
Mfr. Part # ETPE330MFB
Package 1411
Model Number ETPE330MFB
Product Specification
Capacitance 330uF Current - Leakage -
Voltage Rating 2.5V Ripple Current -
Equivalent Series Resistance(ESR) 15mΩ@100kHz Operating Temperature -55℃~+105℃
Tolerance ±20% Description 330uF ±20% 2.5V Tantalum Capacitors 1411