China Durable JOEY MEF104K2G6AS6036A1 electronic part designed for seamless integratio
  1. China Durable JOEY MEF104K2G6AS6036A1 electronic part designed for seamless integratio
Durable JOEY MEF104K2G6AS6036A1 electronic part designed for seamless integratio
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Tolerance ±10%
Voltage Rating 400V
Capacitance 100nF
Description 100nF ±10% 400V Film Capacitor Through Hole P=15mm
Mfr. Part # MEF104K2G6AS6036A1
Package Through Hole,P=15mm
Model Number MEF104K2G6AS6036A1
Product Specification
Tolerance ±10% Voltage Rating 400V
Capacitance 100nF Description 100nF ±10% 400V Film Capacitor Through Hole P=15mm
Mfr. Part # MEF104K2G6AS6036A1 Package Through Hole,P=15mm