China capacitor Jimson MKP224K275A08 designed for transient endurance and long term
  1. China capacitor Jimson MKP224K275A08 designed for transient endurance and long term
capacitor Jimson MKP224K275A08 designed for transient endurance and long term
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Tolerance ±10%
Capacitance 220nF
Dielectric Material Polypropylene Film
Description ±10% 220nF Polypropylene Film Through Hole,P=10mm Thin Film Capacitors RoHS
Mfr. Part # MKP224K275A08
Package Through Hole,P=10mm
Model Number MKP224K275A08
Product Specification
Tolerance ±10% Capacitance 220nF
Dielectric Material Polypropylene Film Description ±10% 220nF Polypropylene Film Through Hole,P=10mm Thin Film Capacitors RoHS
Mfr. Part # MKP224K275A08 Package Through Hole,P=10mm