Mfr. Part # 450MMG824KTN
Package Through Hole,P=7.5mm
Model Number 450MMG824KTN
Product Specification
Capacitance 820nF Tolerance ±10%
Voltage Rating 450V Description 820nF ±10% 450V Through Hole,P=7.5mm Film Capacitors RoHS
Mfr. Part # 450MMG824KTN Package Through Hole,P=7.5mm