China RoHS compliant common mode noise filter PANASONIC EXC14CE121U for noise
  1. China RoHS compliant common mode noise filter PANASONIC EXC14CE121U for noise
RoHS compliant common mode noise filter PANASONIC EXC14CE121U for noise
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Operating Temperature -40℃~+85℃
DC Resistance(DCR) 3.8Ω
Voltage Rating - DC 5V
Number of Lines 2
Description 2Line Common Mode Choke Surface Mount 0302 120Ω@100MHz 100mA DCR 3.8Ω
Mfr. Part # EXC14CE121U
Package SMD-4P,0.9x0.7mm
Model Number EXC14CE121U
Product Specification
Operating Temperature -40℃~+85℃ DC Resistance(DCR) 3.8Ω
Voltage Rating - DC 5V Number of Lines 2
Description 2Line Common Mode Choke Surface Mount 0302 120Ω@100MHz 100mA DCR 3.8Ω Mfr. Part # EXC14CE121U
Package SMD-4P,0.9x0.7mm Model Number EXC14CE121U