China Multilayer Chip Ferrite Bead Component Yanchuang SCBG160808U202T for Electronic
  1. China Multilayer Chip Ferrite Bead Component Yanchuang SCBG160808U202T for Electronic
Multilayer Chip Ferrite Bead Component Yanchuang SCBG160808U202T for Electronic
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Current Rating 50mA
DC Resistance(DCR) 1.1Ω
Tolerance ±25%
Impedance @ Frequency 2kΩ@100MHz
Description 2kΩ@100MHz Ferrite Bead 0603 50mA 1.1Ω
Mfr. Part # SCBG160808U202T
Package 0603
Model Number SCBG160808U202T
Product Specification
Current Rating 50mA DC Resistance(DCR) 1.1Ω
Tolerance ±25% Impedance @ Frequency 2kΩ@100MHz
Description 2kΩ@100MHz Ferrite Bead 0603 50mA 1.1Ω Mfr. Part # SCBG160808U202T