China Multilayer Ferrite Chip Beads for EMI Suppression Chilisin BBUP00321611121Y00
  1. China Multilayer Ferrite Chip Beads for EMI Suppression Chilisin BBUP00321611121Y00
Multilayer Ferrite Chip Beads for EMI Suppression Chilisin BBUP00321611121Y00
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Current Rating 6A
Number of Circuits 1
DC Resistance(DCR) 12mΩ
Tolerance ±25%
Impedance @ Frequency 120Ω@100MHz
Description 120Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 1206 6A 12mΩ
Mfr. Part # BBUP00321611121Y00
Package 1206
Model Number BBUP00321611121Y00
Product Specification
Current Rating 6A Number of Circuits 1
DC Resistance(DCR) 12mΩ Tolerance ±25%
Impedance @ Frequency 120Ω@100MHz Description 120Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 1206 6A 12mΩ