China High reliability superhigh current chip bead MINGSTAR CBM201209N-601 for
  1. China High reliability superhigh current chip bead MINGSTAR CBM201209N-601 for
High reliability superhigh current chip bead MINGSTAR CBM201209N-601 for
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Current Rating 2A
DC Resistance(DCR) 100mΩ
Tolerance ±25%
Impedance @ Frequency 600Ω@100MHz
Description 600Ω@100MHz Ferrite Bead 0805 2A 100mΩ
Mfr. Part # CBM201209N-601
Package 0805
Model Number CBM201209N-601
Product Specification
Current Rating 2A DC Resistance(DCR) 100mΩ
Tolerance ±25% Impedance @ Frequency 600Ω@100MHz
Description 600Ω@100MHz Ferrite Bead 0805 2A 100mΩ Mfr. Part # CBM201209N-601