Products
Manufacturer of a wide range of products which include Permanent Waterproof 20mm LED Point Light LED Mesh Screen for Outdoor Advertisin,Waterproof LED Mesh Screen for Indoor Advertising Display Work Voltage DC12V,DC5V Square LED P...
MOQ: 1/square meter
Price: Negotiate
| Supply Ability | 100000 |
| Packaging Details | one container |
| Luminous Angle | 160° |
| Chip Color | FULL COLOR |
| Application | indoor and outdoor |
| Control Method | DMX512 |
| Function | advertising |
| Pixels | 20mm |
| Screen Dimension | Customized Size |
| Led Chip | Epistar |
| Protection Grade | IP67 |
| Voltage And Powe | 12V |
| Life Span | 30000 |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | XH-CXG2001S-P83(RGB) |
| Certification | CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1/square meter
Price: Negotiate
| Supply Ability | 100000 |
| Packaging Details | one container |
| Voltage | 12V DC |
| Ip Grade | IP67 |
| Control System | NOVA Star |
| Size | Customizable |
| Illumination | 4000cd |
| Function | advertising |
| Life Span | 30000 |
| Work Voltage | DC12V |
| Luminous Angle | 160° |
| Led Configuration | Led Mesh Screen |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | XH-CXG2001S-P41.5(RGB) |
| Certification | CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10pcs
Price: USD0.25-0.35pcs
| Payment Terms | T/T In advance,Western Union,Paypal, MoneyGram |
| Supply Ability | 1000000pcs Per month |
| Delivery Time | 5-7 working days |
| Packaging Details | Carton package |
| Power | 0.3W |
| Input Voltage | 5v |
| Colour temperature | RGB |
| Material | PC |
| LED type | SMD5050 |
| angle | 60° |
| IP | 67 |
| control | UCS1903 |
| IC | 6898 |
| led brand | sanan |
| Brand Name | Miracle Bean |
| Model Number | MD1201S05 |
| Place of Origin | Guangdong,China |
MOQ: 10pcs
Price: USD0.25-0.35pcs
| Payment Terms | T/T In advance,Western Union,Paypal, MoneyGram |
| Supply Ability | 1000000pcs Per month |
| Delivery Time | 5-7 working days |
| Packaging Details | Carton package |
| Power | 0.3W |
| Input Voltage | 5v |
| Colour temperature | RGB |
| Material | PC |
| LED type | SMD5050 |
| angle | 60° |
| IP | 67 |
| control | UCS1903 |
| IC | 6898 |
| led brand | sanan |
| Brand Name | Miracle Bean |
| Model Number | MD1201S05 |
| Place of Origin | Guangdong,China |
MOQ: 10pcs
Price: USD0.25-0.35pcs
| Payment Terms | T/T In advance,Western Union,Paypal, MoneyGram |
| Supply Ability | 1000000pcs Per month |
| Delivery Time | 5-7 working days |
| Packaging Details | Carton package |
| Power | 0.3W |
| Input Voltage | 5v |
| Colour temperature | RGB |
| Material | PC |
| LED type | SMD5050 |
| angle | 60° |
| IP | 67 |
| control | UCS1903 |
| IC | 6898 |
| led brand | sanan |
| Brand Name | Miracle Bean |
| Model Number | MD1201S05 |
| Place of Origin | Guangdong,China |
MOQ: 10pcs
Price: USD0.3-0.35pcs
| Payment Terms | T/T In advance,Western Union,Paypal, MoneyGram |
| Supply Ability | 1000000pcs Per month |
| Delivery Time | 3-10 working days |
| Packaging Details | Carton package |
| Power | 0.3W |
| Voltage | 5V 12V |
| Color Temperature | single color / RGB |
| Material | PC shell |
| IP | 67 |
| Warranty | 2 |
| Size | 12mm |
| Brand Name | Miracle Bean |
| Model Number | MD1201S05 |
| Place of Origin | Guangdong,China |
MOQ: 100
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T, In advance, Western Union, Paypal, L/C |
| Supply Ability | 500000pcs per month |
| Delivery Time | Within 7-15 working days |
| Packaging Details | A Big Box |
| Product Model | XH-MD1201P05(RGBW) |
| Color | RGBW |
| Power | 0.4W |
| Voltage | DC5V |
| Control System | DMX512 |
| LED Source | SMD5050 |
| Brand Name | Miracle Bean |
| Model Number | XH-MD1201P05(RGBW) |
| Certification | CE ROHS |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 1000
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability | 50000PCS per month |
| Delivery Time | Within 3-5 working days |
| Packaging Details | Four small boxes in a big box |
| Product Name | XH-MD1201P12 |
| Size | 12*H19.5mm |
| Lamp Power | 0.3W |
| Working Voltage | DC12V |
| Color | RGB |
| Chip Source | SMD5050 |
| Viewing Angle | 120 ° |
| Body Material | PC |
| Warranty(Year) | 3-Year |
| Brand Name | Miracle Bean |
| Model Number | XH-MD1201P12 |
| Certification | CE ROHS |
| Place of Origin | Guangdong,China |
MOQ: 100
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T, In advance, Western Union, Paypal, L/C |
| Supply Ability | 500000pcs per month |
| Delivery Time | Within 7-15 working days |
| Packaging Details | A Big Box |
| Product Model | XH-MD1201P05(RGB) |
| Color | RGB |
| Power | 0.3W |
| Voltage | DC5V |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 160° |
| Brand Name | Miracle Bean |
| Model Number | XH-MD1201P05(RGB) |
| Certification | CE ROHS |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 1000
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability | 50000PCS per month |
| Delivery Time | Within 3-5 working days |
| Packaging Details | Four small boxes in a big box |
| Product Name | XH-MD1201P12 |
| Size | 12*H19.5mm |
| Lamp Power | 0.3W |
| Working Voltage | DC12V |
| Color | TTL8208RGB |
| Chip Source | SMD5050 |
| Viewing Angle | 120 ° |
| Body Material | PC |
| Warranty(Year) | 3-Year |
| Brand Name | Miracle Bean |
| Model Number | XH-MD1201P12 |
| Certification | CE ROHS |
| Place of Origin | Guangdong,China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!