Products
Manufacturer of a wide range of products which include Permanent Waterproof 20mm LED Point Light LED Mesh Screen for Outdoor Advertisin,Waterproof LED Mesh Screen for Indoor Advertising Display Work Voltage DC12V,Modern Asian Styl...
MOQ: 1/square meter
Price: Negotiate
| Supply Ability | 100000 |
| Packaging Details | one container |
| Luminous Angle | 160° |
| Chip Color | FULL COLOR |
| Application | indoor and outdoor |
| Control Method | DMX512 |
| Function | advertising |
| Pixels | 20mm |
| Screen Dimension | Customized Size |
| Led Chip | Epistar |
| Protection Grade | IP67 |
| Voltage And Powe | 12V |
| Life Span | 30000 |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | XH-CXG2001S-P83(RGB) |
| Certification | CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1/square meter
Price: Negotiate
| Supply Ability | 100000 |
| Packaging Details | one container |
| Voltage | 12V DC |
| Ip Grade | IP67 |
| Control System | NOVA Star |
| Size | Customizable |
| Illumination | 4000cd |
| Function | advertising |
| Life Span | 30000 |
| Work Voltage | DC12V |
| Luminous Angle | 160° |
| Led Configuration | Led Mesh Screen |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | XH-CXG2001S-P41.5(RGB) |
| Certification | CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 5pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 50000/month |
| Delivery Time | 8days |
| Packaging Details | latest |
| Product name | Magnetic Track Light |
| Keyword | Track light |
| Installation | Easy Install |
| Power | 40w |
| Beam angle | 24 |
| Material | Alumimum + PC |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | GDDS24-40W(RGBW) |
| Certification | ce rohs |
| Place of Origin | guangdong china |
MOQ: 5PCS
Price: NEGOTIATE
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 50000/MONTH |
| Delivery Time | 7DAYS |
| Packaging Details | LATEST |
| Beam angle | 360 |
| Application | Museum |
| Power | 40w |
| Product name | Led Tarck Light |
| Installation | Track Mounted |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | GDSD40W |
| Certification | CE ROHS |
| Place of Origin | GuangDong CHINA |
MOQ: 5
Price: Negotiate
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 50000/pcs |
| Delivery Time | 7 |
| Packaging Details | latest |
| Application | Mall |
| Product name | colorful spotlight |
| Lamp Body Material | Aluminnum |
| Keyword | Ceiling Spot Downlight |
| Beam Angle | 15 |
| Power | 20w |
| Frequency | 50-60Hz |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | colorful spotlight |
| Place of Origin | GuangDong CHINA |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 5pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 5000/month |
| Delivery Time | 8days |
| Packaging Details | latest |
| Installation | Track Mounted |
| Keyword | Buckle Track System |
| Product name | Led Track light |
| Material | Alumimum + PC |
| Power | 40W |
| Beam angle | 24 |
| Function | Supermarket Restaurant Hotel Office |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | GDDS24-40W(RGBW) |
| Certification | CE |
| Place of Origin | GUANGDONG CHINA |
MOQ: 5pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 50000/month |
| Delivery Time | 7 |
| Packaging Details | latest |
| Product name | Magnetic Track Light |
| Installation | Track Mounted |
| Material | Aluminum + Plastic |
| Beam angle | 24 |
| Power | 40w |
| Keyword | Track Lighting System |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | GDDS24-40W(RGBW) |
| Certification | CE ROHS |
| Place of Origin | China GuangDong |
MOQ: 5pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 50000/month |
| Delivery Time | 7days |
| Packaging Details | latest |
| Application | Mall |
| Installation | Track Mounted |
| frequency | 50-60HZ |
| flame retardant grade | V0 |
| Impact resistance level | IK10 |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | GDDS24-40W(RGBW) |
| Certification | CE ROHS |
| Place of Origin | guangdong CHINA |
MOQ: 5PCS
Price: NEGOTIATE
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 50000/MONTH |
| Delivery Time | 6DAYS |
| Packaging Details | LATEST |
| Product name | LED Track Lights |
| Keyword | Track Lighting System |
| Function | Home Hotel Hall Restaurant Indoor Lighting |
| Installation | Track Mounted |
| Power | 40W |
| Material | Alumimum |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | GDDS24-40W(RGBW) |
| Certification | CE ROHS |
| Place of Origin | GUANGDONG CHINA |
MOQ: 5PCS
Price: NEGOTIATE
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 50000/MONTH |
| Delivery Time | 6DAYS |
| Packaging Details | LATEST |
| Product name | LED Track Lights |
| Keyword | Track Lighting System |
| Function | Home Hotel Hall Restaurant Indoor Lighting |
| Installation | Track Mounted |
| Power | 40W |
| Material | Alumimum |
| Brand Name | miracle bean |
| Model Number | GDDS24-40W(RGBW) |
| Certification | CE ROHS |
| Place of Origin | GUANGDONG CHINA |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!