Products
Manufacturer of a wide range of products which include Customizable Lightweight Gold Tone Earrings With Electroplated Vintage Copper,Customizable Gold Tone Earrings Textured Square Geometric Drop Earrings,Natural Jasper Stone Earr...
MOQ: 1
Price: To be discussed
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 |
| Delivery Time | 3 work days |
| Packaging Details | PE |
| Material | brass |
| Color | Electroplated vintage copper |
| Size | Customizable |
| Surface Treatment | Polished |
| Carving Technique | Bending and welding |
| Characteristic | Retro |
| Hand Feeling | Smooth, Matte, or Textured |
| After-sales Service | Yes |
| Brand Name | elite |
| Model Number | 45mm |
| Certification | N |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: To be discussed
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 |
| Delivery Time | 3 work days |
| Packaging Details | PE |
| Material | Metal |
| Color | Gold |
| Size | Customizable |
| Surface Treatment | Textured |
| Carving Technique | Bending and welding |
| Characteristic | Square frame; Cutout detail |
| Hand Feeling | Smooth, Matte, or Textured |
| After-sales Service | Yes |
| Brand Name | elite |
| Model Number | 45mm |
| Certification | N |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: To be discussed
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 |
| Delivery Time | 3 work days |
| Packaging Details | PE |
| Material | natural gemstone,metal |
| Color | red,white,yellow,and other colored stones |
| Size | 10mm-50mm |
| Surface Treatment | Polished |
| Carving Technique | Machine and manual processing |
| Characteristic | Natural |
| Hand Feeling | Smooth |
| After-sales Service | Yes |
| Brand Name | elite |
| Model Number | any size can be customized |
| Certification | Certificate of Origin |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: To be discussed
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 |
| Delivery Time | 3 work days |
| Packaging Details | PE |
| Material | natural gemstone,pearl,metal |
| Color | green,gold,white and other colored stones |
| Size | any size can be customized |
| Surface Treatment | Polished,Plating,Enamel Finish,Textured Finish |
| Carving Technique | Machine and manual processing |
| Characteristic | Natural |
| Hand Feeling | Smooth,textured |
| After-sales Service | Yes |
| Brand Name | elite |
| Model Number | any size can be customized |
| Certification | Certificate of Origin |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: To be discussed
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 |
| Delivery Time | 3 work days |
| Packaging Details | PE |
| Material | natural gemstone,metal |
| Color | Pink,teal,and other colored stones |
| Size | any size can be customized |
| Surface Treatment | Polished |
| Carving Technique | Machine and manual processing |
| Characteristic | Natural |
| Hand Feeling | Smooth |
| After-sales Service | Yes |
| Brand Name | elite |
| Model Number | any size can be customized |
| Certification | Certificate of Origin |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!