ABB ACS550-01-125A-4 Frequency Converter 125A 380V IP21 Reliable 11 KW 3 Phase VFD
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: ABB
  • Model Number: ACS550-01-125A-4
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 5-8days
  • view more
ABB ACS550-01-125A-4 Three Phase, 55kW, 125a, 400/415 VAC Variable Frequency Inverter