RoHS Certified 360 Car Camera System with Side View for Heavy Duty Trucks | DC12V 24V Vehicle Monitoring Solution
Price: Negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: KINGCROWN
  • Model Number: BG-SPJ-1080S
  • Minimum Order Quantity: 30pts
  • Delivery Time: 45days
  • view more
Single Channel 20ms Reaction Time 5W Power Consumption DC12V/24V Vehicle Loop Detector for Barrier Gates
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: SINOMATIC
  • Model Number: LD-500
  • Minimum Order Quantity: Sample order accepted
  • Delivery Time: 2-5 working days after payment received
  • view more
DC12V 24V Blind Spot Camera Kit System With 7'' HD AHD Car Monitor
Price: USD30-USD70 Get Latest Price
  • Brand Name: Vanwin Tracking
  • Model Number: VM713
  • Minimum Order Quantity: 1PC
  • Delivery Time: 3-15days upon payment
  • Brand Name: Newbase
  • Model Number: MODE
  • Minimum Order Quantity: 50
  • Delivery Time: 30 days
DA810S DC12V/24V Dual Voltage Truck Refrigeration Unit Control Panel with 30A Condenser Fan and 30A Evaporator Fan for Reefer Truck Cold Chain Electrical Control
  • Brand Name: YINHUASHENG
  • Model Number: DA810S
  • Minimum Order Quantity: 1PCS
  • Delivery Time: 20
JQM-37RS3530 37mm Gearbox Motor DC12V 24V 80rpm Small Electric Gearbox Motor With Encoder
Price: USD5-usd8/pc (Negotiable) Get Latest Price
  • Brand Name: Junqi
  • Model Number: JQM-37RS3530
  • Minimum Order Quantity: 50pcs
  • Delivery Time: As confirmed
QC3 0 PD 54W Aluminum Dual Port USB Car Charger 12-24V Voltage Monitoring
  • Brand Name: WLETO
  • Model Number: WLT-AM5
  • Minimum Order Quantity: 20 pieces
  • Delivery Time: Within 15 days
Corrosion Resistant Infrared Light Curtain DC12V-24V For Factory Workshop Door
  • Brand Name: JUTAI
  • Model Number: CB15-8L8
  • Minimum Order Quantity: Support 1-10 Set for Sample
  • Delivery Time: 5-8 Working Day
Motorcycle Light Car Fog Light LED with LED Chip LMP and Working Voltage DC12V-24V
Price: Get Latest Price
  • Brand Name: WELRGB
  • Model Number: WE-D21-26
  • Minimum Order Quantity: 4 pieces
  • Delivery Time: Negotiable
DC12V Or 24V Vehicle Refrigeration Unit Small Truck Refrigeration Unit Rooftop