FF200R12KT4 IGBT Modules N-CH 1.2KV 320A
Price: Negotiate Get Latest Price
  • Brand Name: INFINEON
  • Model Number: FF200R12KT4
  • Minimum Order Quantity: Negotiate
  • Delivery Time: Negotiable
  • view more
Automotive IGBT Modules FF200R12KT4 1200V Half Bridge 1.1kW N-Channel IGBT Modules
Price: Contact for Sample Get Latest Price
  • Brand Name: Original Factory
  • Model Number: FF200R12KT4
  • Minimum Order Quantity: 10
  • Delivery Time: 3-5 work days
  • view more
FF200R12KT4 1200V 200A IGBT Module Low VCE(sat) High Short Circuit Ruggedness Low Switching Loss High Isolation For Industrial Motor Drives and High Power UPS