1200V 25A NPT Trench IGBT Transistor Module FGA25N120ANT FGA25N120ANTD
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: Fairchild
  • Model Number: FGA25N120ANT
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: Negotiable
  • view more
FGA25N120ANTD Integrated Circuit Components IGBT NPT Trench 1200V 50A 312W Through Hole TO-3P
Price: Negotiate Get Latest Price
  • Brand Name: ON Semiconductor
  • Model Number: FGA25N120ANTD
  • Minimum Order Quantity: Smallest packaging/contact us
  • Delivery Time: 2-3 working days
  • view more
FGA25N120ANTD Power Switching IGBT Power Transistor 1200V 40A 310W TO3P
  • Brand Name: Onsemi
  • Model Number: FGA25N120ANDTU
  • Minimum Order Quantity: 5pcs
  • Delivery Time: 2-3work days
FGA25N120ANTD​ TO-3P NPT Trench IGBT 25A 1200V
Price: To be negotiated Get Latest Price
  • Brand Name: FAIRCHILD
  • Model Number: FGA25N120ANTD
  • Minimum Order Quantity: 10pcs
  • Delivery Time: In stock 2-3days
Original 3 Pin Transistor FGA25N120ANTD 1200V NPT Trench IGBT