FT-12FGMN10 Flat Gear Motor 5V 6V 12V 24V Slow Speed High Torque Motor
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: FUTENG
  • Model Number: FT-12FGMN10
  • Minimum Order Quantity: 1000 Pieces
  • Delivery Time: 15-30 days/Negotiable
  • view more
Custom Speed PMDC Flat Gear Motor With Brake 200rpm
  • Brand Name: Negotiable
  • Model Number: Negotiable
  • Minimum Order Quantity: Negotiable
  • Delivery Time: Negotiable
  • view more
12mm Metal right angle Gearbox With N20dc Gear Motor 3v 6v 12v With Encoder Small DC Gear Motor for Electronic Lock Dc Electric Brush Motor
  • Brand Name: VIC-TECH
  • Model Number: N20-1812-302G-E
  • Minimum Order Quantity: VIC-TECH
  • Delivery Time: 15-30 work days
40w 12v 24v 90mm Brushless Gear Motor With Hollow Flat Gearbox
  • Brand Name: GPG
  • Model Number: G5BLD 90MM
  • Minimum Order Quantity: 1PCS
  • Delivery Time: 10-15days
6V Small DC Gear Motor N20 N30 Worm Gear Reducer Motor With Encoder
  • Brand Name: Vic-Tech
  • Model Number: N20-1812-encoder
  • Minimum Order Quantity: 1 pc
  • Delivery Time: 15 days
2.2W Right Angle DC Gear Motor N30 300mNm Stall Torque
  • Brand Name: Kind Motor
  • Model Number: KGM1024-N20
  • Minimum Order Quantity: 500pcs
  • Delivery Time: 1-6 weeks
DC 3V Gear Motor 8RPM Speed Low Noise Rotary Box Plastic Box Watch Winder Motors
Price: Negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: HCS Motors/Lihua Motor
  • Model Number: RF-500 Plastic Gear Motor
  • Minimum Order Quantity: 1000PCS
  • Delivery Time: 35days-50days
16mm Metal Electric Brushed Micro DC Gear Motors 12V 340RPM Low Speed