Huawei 02312VRE 180W DC Power Module PDC180S12-CR
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: HUAWEI
  • Model Number: PDC180S12-CR
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: Negotiable
  • view more
LonRise Equipment Co. Ltd.
Shanghai ,Shanghai
  • 11YRS
  • Verified Supplier
FWD-60W-24S Series 60W DC-DC Power Module with 1500VDC Isolation, Ultra-compact Size, and High Efficiency 90.5% for Aviation Applications
  • Brand Name: Forward
  • Model Number: FWD-60W-24S Series
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 5-8 work days
  • view more
Compact AC DC Power Module With Wide Input Voltage Range And Short Circuit
  • Brand Name: SHINHOM
  • Model Number: SWAC06Q series DC-DC Converter
  • Minimum Order Quantity: 5000
  • Delivery Time: 2~8weeks
100 kW Bidirectional AC / DC Power Module For Microgrid And Energy Storage System
  • Brand Name: ANE
  • Model Number: PMA100-A011-H
  • Minimum Order Quantity: 5
  • Delivery Time: 45 Work days
15kW 300V Bidirectional AC DC Power Module High Frequency Energy Storage Converter
  • Brand Name: Imax Power
  • Model Number: B-AC-300100
  • Minimum Order Quantity: 1PCS
  • Delivery Time: 5~8 working days
VI-BAMD-EM AC/DC Power Modules HAM-AC Harmonic Attenuator Module
Price: Email us for details Get Latest Price
  • Brand Name: Vicor
  • Model Number: VI-BAMD-EM
  • Minimum Order Quantity: 1pcs
  • Delivery Time: 1day
3200W DC Power Module For Cisco Catalyst 9400 High-Efficiency & Redundant Cisco Module
  • Brand Name: Cisco
  • Model Number: C9400-PWR-3200DC=
  • Minimum Order Quantity: Negotiable
  • Delivery Time: Negotiable
  • Brand Name: ANE
  • Model Number: PMA100-A011-H
  • Minimum Order Quantity: 5
  • Delivery Time: 45 Work days
Fully Encapsulated Plastic Case ARCH AOC-15S Sinlge Output 4W 15V AC DC Power Module