Products
Manufacturer of a wide range of products which include 304 Stainless Steel 40w Waist Height Turnstiles,Blue Wing DC Motor 600mm Waist Height Turnstiles,Automaic Sliding Door Anti Pinch Anti Tailgating Functions Suitable for Hosp...
MOQ: 2pcs
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs per month |
| Delivery Time | 3-7 working days |
| Packaging Details | Wooden Box Package |
| Leafs | Acrylic |
| Lane width | 600-1000mm |
| Size | 1200*280*1000mm |
| Communication interface | RS485/TCP/IP |
| Power consumption | 40w |
| Motor voltage | DC24V |
| Mechanical life | 500000 times |
| Application | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-SW05 |
| Certification | ISO, Rohs, CE, FCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 2pcs
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Delivery Time | 5-7 working days |
| Packaging Details | Wooden Box |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product name | Flap Barrier Turnstile |
| Power supply | AC220V/110V,50/60Hz |
| Dimension | 1200*300*1000mm |
| Communication interface | RS485 or Relay |
| Passage width | 600mm |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-FLA16 |
| Certification | CE,ROHS,FCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 2pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000 per month |
| Packaging Details | Wooden Box |
| Access contol type | RFID Card, QR Code, Face Recognition |
| Barrier open/close time | 0.6 s |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating,Collision Avoidance |
| Barrier motor | Brushless Motor/Servo Motor |
| Protection Level | IP65 |
| Application | Subway, bus station, supermarket, office etc. |
| Traffic speed | 20 to 60 persons/minute |
| Temperature | -25℃ ~ 70℃ |
| Life span | 5 million times |
| Housing thickness | 1.5 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Operation Direction | 1-Way |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-PS011 |
| Certification | CE/RHOS/FCC/ISO |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000 per month |
| Packaging Details | Wooden Box |
| Access contol type | RFID Card, QR Code, Face Recognition |
| Barrier open/close time | 0.6 s |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating,Collision Avoidance |
| Barrier motor | Brushless Motor/Servo Motor |
| Protection Level | IP65 |
| Application | Subway, bus station, supermarket, office etc. |
| Traffic speed | 20 to 60 persons/minute |
| Temperature | -25℃ ~ 70℃ |
| Life span | 5 million times |
| Housing thickness | 1.5 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Operation Direction | 1-Way |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-PS012 |
| Certification | CE/RHOS/FCC/ISO |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000 per month |
| Packaging Details | Wooden Box |
| Access contol type | RFID Card, QR Code, Face Recognition |
| Barrier open/close time | 0.6 s |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating,Collision Avoidance |
| Barrier motor | Brushless Motor/Servo Motor |
| Protection Level | IP65 |
| Application | Subway, bus station, supermarket, office etc. |
| Traffic speed | 20 to 60 persons/minute |
| Temperature | -25℃ ~ 70℃ |
| Life span | 5 million times |
| Housing thickness | 1.5 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Operation Direction | 1-Way |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-PS013 |
| Certification | CE/RHOS/FCC/ISO |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ:
Price:
| Locktype | Manual Lock / Electric Lock |
| Installationtype | Surface Mounted / Recessed |
| Height | 1.5m - 3m |
| Color | Customizable |
| Usage | Residential / Commercial / Industrial |
| Gatetype | Sliding |
| Width | 2m - 10m |
| Material | Steel / Aluminum / Iron |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-SL001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price:
| Supply Ability | 5000sets per month |
| Finish | Powder Coated / Galvanized |
| Width | 2m - 10m |
| Usage | Residential / Commercial / Industrial |
| Powersupply | AC 220V / Solar Power |
| Productname | Sliding Gate |
| Installationtype | Surface Mounted / Recessed |
| Controlsystem | Remote Control / Keypad / Sensor |
| Locktype | Manual Lock / Electric Lock |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-SL001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs per month |
| Packaging Details | Wooden Box |
| Height | 1.5m - 3m |
| Locktype | Manual Lock / Electric Lock |
| Controlsystem | Remote Control / Keypad / Sensor |
| Gatetype | Sliding |
| Weightcapacity | Up To 500kg |
| Powersupply | AC 220V / Solar Power |
| Operationmode | Manual / Automatic |
| Width | 2m - 10m |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-SL001 |
| Place of Origin | China |
MOQ:
Price:
| Operationmode | Manual / Automatic |
| Productname | Sliding Gate |
| Height | 1.5m - 3m |
| Material | Steel / Aluminum / Iron |
| Powersupply | AC 220V / Solar Power |
| Locktype | Manual Lock / Electric Lock |
| Color | Customizable |
| Controlsystem | Remote Control / Keypad / Sensor |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-SL001 |
| Place of Origin | China |
MOQ:
Price:
| Width | 2m - 10m |
| Finish | Powder Coated / Galvanized |
| Powersupply | AC 220V / Solar Power |
| Operationmode | Manual / Automatic |
| Locktype | Manual Lock / Electric Lock |
| Productname | Sliding Gate |
| Usage | Residential / Commercial / Industrial |
| Installationtype | Surface Mounted / Recessed |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-SL001 |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!