Products
Manufacturer of a wide range of products which include 304 Stainless Steel 40w Waist Height Turnstiles,Blue Wing DC Motor 600mm Waist Height Turnstiles,Sever Motor Control Fastlane Pedestrian AB Gate,etc
MOQ: 2pcs
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs per month |
| Delivery Time | 3-7 working days |
| Packaging Details | Wooden Box Package |
| Leafs | Acrylic |
| Lane width | 600-1000mm |
| Size | 1200*280*1000mm |
| Communication interface | RS485/TCP/IP |
| Power consumption | 40w |
| Motor voltage | DC24V |
| Mechanical life | 500000 times |
| Application | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-SW05 |
| Certification | ISO, Rohs, CE, FCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 2pcs
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Delivery Time | 5-7 working days |
| Packaging Details | Wooden Box |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product name | Flap Barrier Turnstile |
| Power supply | AC220V/110V,50/60Hz |
| Dimension | 1200*300*1000mm |
| Communication interface | RS485 or Relay |
| Passage width | 600mm |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-FLA16 |
| Certification | CE,ROHS,FCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1lane
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 2200lane /month |
| Delivery Time | 5-8working days |
| Packaging Details | paper box+wooden box packing |
| Main Material: | SS304/SS316 Stainless Steel |
| Power Supply: | AC220V/110V And 50/60Hz |
| Motor | 130w Servo Motor |
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor,Library |
| Size | Customized |
| Leafs | Acrylic/Temperated glass |
| Port | Shenzhen port, China |
| Output Interface | RS485/TCP-IP |
| Passwidth | 600mm-900mm |
| Access Control | Yes |
| Power Supply | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Transit Rate | 40 person/minute |
| Qr Code | support |
| Prectection Level | >44IP |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-AB01 |
| Certification | CE/ROHS/FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Wooden Box |
| Product name | AB Turnstile Gate |
| Material | 304 stainless steel |
| Infrared Sensor | 10 pairs |
| LED Indicator | Support |
| Barrier Material | Acrylic glass/tempered glass ( optional) |
| Warranty | 1 year |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-AB006 |
| Certification | CE/RHOS/FCC/ISO |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 1lane
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 2200lane /month |
| Delivery Time | 5-8working days |
| Packaging Details | paper box+wooden box packing |
| Main Material: | SS304/SS316 Stainless Steel |
| Power Supply: | AC220V/110V And 50/60Hz |
| Motor | 130w Servo Motor |
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor,Library |
| Leafs | Acrylic/Temperated glass |
| Output Interface | RS485/TCP-IP |
| Passwidth | 600mm-900mm |
| Power Supply | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Transit Rate | 40 person/minute |
| Qr Code | support |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-AB01 |
| Certification | CE/ROHS/FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 1lane
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 2200lane /month |
| Delivery Time | 5-8working days |
| Packaging Details | paper box+wooden box packing |
| Main Material: | SS304/SS316 Stainless Steel |
| Power Supply: | AC220V/110V And 50/60Hz |
| Motor | Servo Motor |
| Application: | High-end Office\School\Airport\Subway\Outdoor,Library |
| Leafs | Acrylic/Temperated glass |
| Output Interface | RS485/TCP-IP |
| Power Supply | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Transit Rate | 40 person/minute |
| Qr Code | support |
| Time of Gate Opening and Closing | ≥ 0..8 Seconds |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-AB008 |
| Certification | CE/ROHS/FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 1lane
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 2200lane /month |
| Delivery Time | 5-8working days |
| Packaging Details | paper box+wooden box packing |
| Main Material: | SS304/SS316 Stainless Steel |
| Power Supply: | AC220V/110V And 50/60Hz |
| Motor | Servo Motor |
| Application: | High-end Office\School\Airport\Subway\Outdoor,Library |
| Output Interface | RS485/TCP-IP |
| Power Supply | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Time of Gate Opening and Closing | ≥ 0..8 Seconds |
| OEM&ODM | Support |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-AB008 |
| Certification | CE/ROHS/FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Wooden Box |
| Keywords | Automatic AB Gate |
| Material | 304 stainless steel |
| Infrared Sensor | 10 pairs |
| Warranty | 1 year |
| Power Supply | AC 100 ~ 120V / 200 ~ 240V, 50 / 60Hz |
| Control mode | Automatic |
| HS Code | 85369000 |
| Barrier Open/Close Time | 0.2 S, 0.4 S, 0.5 S, 0.6 S |
| Access Contol Type | RFID Card, Qr Code, Fingerprint, Face Recognition |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-AB009 |
| Certification | CE/RHOS/FCC/ISO |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2pcs
Price: Negotiate
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5000 per month |
| Packaging Details | Wooden Box |
| Access contol type | QR Code, IC Card, RFID Card |
| Barrier open/close time | 0.5 s |
| Communication Interface | RS232 / RS485 / CAN |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating,Collision Avoidance |
| Barrier motor | Servo Motor |
| Material | SUS304 Stainless Steel |
| Protection Level | IP68 |
| Baffle material | 10mm clear acrylic |
| Pass width | 600mm--900mm |
| Power supply | AC 220V/110V 10% 50/60MHZ (optional) |
| Brand Name | KOMAI |
| Model Number | KM-FB 002 |
| Certification | CE/RHOS/FCC/ISO |
| Place of Origin | CHINA |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!