Products
Manufacturer of a wide range of products which include Food Grade Borosilicate Glass Coffee Press Handmade Tea Press Pot 360ml 600ml,Dishwasher Safe Borosilicate Glass Teapot With Stainless Steel Infuser 500ml,High Borosilicate Do...
MOQ: 2000 pieces
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Delivery Time | 25-40 working days |
| Packaging Details | Customize Gift box/Individually white box/Bulk Packing |
| drinkware type | Coffee Sets |
| style | Europe |
| material | Glass |
| feature | Food Grade |
| Material | High Borosilicate Glass |
| Product Name | Coffee Pot |
| Capacity | 300ml 600ml 800ml |
| Type | Coffee Ware |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Model Number | |
| Brand Name | YINOR |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
MOQ: 2000 pieces
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Delivery Time | 25-40 working days |
| Packaging Details | Customize Gift box/Individually white box/Bulk Packing |
| drinkware type | Tea Sets |
| style | Asian Zen |
| material | Glass |
| feature | Food Grade, infuser |
| MOQ | 500pcs |
| Type | Teaware Tea Pot |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | YINOR |
| Model Number | |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
MOQ: 2000 pieces
Price:
| Delivery Time | 25-45 working days |
| Packaging Details | Customize Gift box/Individually white box/Bulk Packing |
| type | Coffee Mugs |
| feature | Reusable |
| Application | Home, Hotel, Office |
| Color | Transparent |
| Capacity | 80ml 250ml 350ml 450ml |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Packing | Custom Packing Acceptable |
| Sample | Sample Provide |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | Yinor |
| Model Number | 59H Colored glass |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
MOQ: 2000 pieces
Price:
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Delivery Time | 25-45 working days |
| Packaging Details | Customize Gift box/Individually white box/Bulk Packing |
| type | Coffee Mugs |
| feature | BPA Free, Double Wall, Heat-Resistant, Hot Selling, Insulated, Large Capacity, Reusable, Transparent, food safe, Leak Proof, reusability, sustainability |
| Application | Afternoon tea, Back to School, Camping, Gift, Graduation, Hiking, Home, Hotel, Office, Party, Sports, Travel, Vacuum Flasks, Wedding, drinks cold, drinks hot |
| Usage | Coffee. Tea. Beer. Water |
| Color | Customized Color |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Packing | Custom Packing Acceptable |
| Function | Coffee Milk Water Mug |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | Yinor |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
MOQ: 2000 pieces
Price:
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Delivery Time | 25-45 working days |
| Packaging Details | Customize Gift box/Individually white box/Bulk Packing |
| type | Coffee Mugs |
| occasion | Party |
| feature | Double Wall, BPA Free, food safe |
| Application | Home, Hotel, Office |
| Usage | Coffee. Tea. Beer. Water |
| Color | Customized Color |
| Capacity | 450ml/600ML |
| Function | Coffee Milk Water Mug |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | Yinor |
| Model Number | |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
MOQ: 2000 pieces
Price:
| Payment Terms | T/T,D/P,D/A,L/C |
| Packaging Details | White box |
| type | Tumbler |
| feature | Reusable, food safe, BPA Free |
| Application | Gift, Home, drinks hot |
| Material | High Borosilicate Glass |
| Usage | Coffee. Tea. Beer. Water |
| MOQ | 2000pcs |
| Packing | Custom Packing Acceptable |
| Function | Coffee Milk Water Mug |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | Yinor |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
MOQ: 2000 pieces
Price:
| Packaging Details | White box |
| type | Tumbler |
| style | Modern |
| feature | Reusable, Double Wall, BPA Free |
| Color | Customized Color |
| Usage | Coffee. Tea. Beer. Water |
| Packing | Custom Packing Acceptable |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Style | Modern Art Unique |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | Yinor |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
MOQ: 2000pieces
Price:
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Delivery Time | 25-45 working days |
| Packaging Details | Customize Gift box/Individually white box/Bulk Packing |
| type | Coffee Mugs |
| style | Modern |
| material | high borosilicate glass |
| feature | Reusable |
| Application | Home, Hotel, Office |
| Usage | Coffee. Tea. Beer. Water |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Packing | Custom Packing Acceptable |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | Yinor |
| Model Number | 59YB |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
MOQ: 2000 pieces
Price:
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Delivery Time | 25-45 working days |
| Packaging Details | Customize Gift box/Individually white box/Bulk Packing |
| Drinkware Type | Cups & Saucers |
| occasion | Business Gifts |
| material | Borosilicate Glass |
| feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Usage | Coffee. Tea. Beer. Water |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Function | Eco-friendly. Environmental |
| Sample | Avalible |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | Yinor |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
MOQ: 2000 pieces
Price:
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Delivery Time | 25-45 working days |
| Packaging Details | Customize Gift box/Individually white box/Bulk Packing |
| material | high borosilicate glass |
| feature | Reusable, BPA Free |
| Application | Home, Hotel, Office |
| Microwave Safe | Yes |
| Color | Customized Color |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Packing | Custom Packing Acceptable |
| Function | Coffee Milk Water Mug |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Brand Name | Yinor |
| Model Number | 604HB 606HB |
| Certification | BSCI, ISO9001, SEDEX, WCA |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!