Products
Manufacturer of a wide range of products which include USB Micro B Male Plug to 5 pin Terminal Block Adapter No Soldering Required,3.5mm Stereo Audio Plug Terminal Block Connector Adafruit Industries 2790 for,Versatile Electrical ...
MOQ:
Price:
| Description | Between Series Adapters RoHS |
| Mfr. Part # | 3972 |
| Model Number | 3972 |
MOQ:
Price:
| Description | Between Series Adapters RoHS |
| Mfr. Part # | 2790 |
| Model Number | 2790 |
MOQ:
Price:
| Operating Temperature | - |
| Card Connection Mode | 拔插式 |
| Height Above Board | 2.65mm |
| Supplementary Features | - |
| Card Detection | - |
| Connector Type | 卡座 |
| Card Type | MicroSD卡(TF卡) |
| Description | Micro SD card (TF card) Connector and Ejector Push-Pull Surface Mount |
| Mfr. Part # | 10067099-200LF |
| Package | SMD |
| Model Number | 10067099-200LF |
MOQ:
Price:
| Operating Temperature | - |
| Card Connection Mode | - |
| Height Above Board | - |
| Supplementary Features | - |
| Card Detection | - |
| Connector Type | - |
| Card Type | - |
| Description | PC Card Sockets RoHS |
| Mfr. Part # | C70210M00825240 |
| Model Number | C70210M00825240 |
MOQ:
Price:
| Description | Through Hole PC Card Sockets RoHS |
| Mfr. Part # | 10017963-E050TLF |
| Package | Through Hole |
| Model Number | 10017963-E050TLF |
MOQ:
Price:
| Operating Temperature | - |
| Card Connection Mode | - |
| Height Above Board | - |
| Supplementary Features | - |
| Card Detection | - |
| Connector Type | - |
| Card Type | - |
| Description | PC Card Sockets RoHS |
| Mfr. Part # | C70210M0087322 |
| Model Number | C70210M0087322 |
MOQ:
Price:
| Operating Temperature | - |
| Card Connection Mode | - |
| Height Above Board | - |
| Supplementary Features | - |
| Card Detection | - |
| Connector Type | - |
| Card Type | - |
| Description | PC Card Sockets RoHS |
| Mfr. Part # | C70210M0087162 |
| Model Number | C70210M0087162 |
MOQ:
Price:
| Operating Temperature | - |
| Card Connection Mode | 拔插式 |
| Height Above Board | 1.55mm |
| Supplementary Features | - |
| Card Detection | 有 |
| Connector Type | 卡座 |
| Card Type | MicroSD卡(TF卡) |
| Description | Push-Pull 1.55mm Connector and Ejector MicroSD Card (TF Card) PC Card Sockets RoHS |
| Mfr. Part # | 10102166A812A |
| Model Number | 10102166A812A |
MOQ:
Price:
| Operating Temperature | - |
| Card Connection Mode | - |
| Height Above Board | - |
| Supplementary Features | - |
| Card Detection | - |
| Connector Type | - |
| Card Type | - |
| Description | PC Card Sockets RoHS |
| Mfr. Part # | C70210M0083204 |
| Model Number | C70210M0083204 |
MOQ:
Price:
| Operating Temperature | - |
| Card Connection Mode | - |
| Height Above Board | - |
| Supplementary Features | - |
| Card Detection | - |
| Connector Type | - |
| Card Type | - |
| Description | Through Hole PC Card Sockets RoHS |
| Mfr. Part # | C70210M0083254 |
| Package | Through Hole |
| Model Number | C70210M0083254 |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!