China Compact FH 6124CG101J500NT MLCC arrays designed for space saving and simplified
  1. China Compact FH 6124CG101J500NT MLCC arrays designed for space saving and simplified
Compact FH 6124CG101J500NT MLCC arrays designed for space saving and simplified
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Capacitance 100pF
Circuit Type Independent
Temperature Coefficient C0G
Tolerance ±5%
Voltage Rating 50V
Number of Capacitors 4
Description 100pF Independent C0G ±5% 50V 0612 Capacitor Networks, Arrays RoHS
Mfr. Part # 6124CG101J500NT
Package 0612
Model Number 6124CG101J500NT
Product Specification
Capacitance 100pF Circuit Type Independent
Temperature Coefficient C0G Tolerance ±5%
Voltage Rating 50V Number of Capacitors 4
Description 100pF Independent C0G ±5% 50V 0612 Capacitor Networks, Arrays RoHS Mfr. Part # 6124CG101J500NT