China Compact Chip Resistor Array Walsin WA04X471JTL with Convex Concave Types and
  1. China Compact Chip Resistor Array Walsin WA04X471JTL with Convex Concave Types and
Compact Chip Resistor Array Walsin WA04X471JTL with Convex Concave Types and
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Number of Resistors 4
Number of Pins 8
Tolerance ±5%
Resistance 470Ω
Power(Watts) 62.5mW
Description 4 ±5% 470Ω 62.5mW 0402x4 Resistor Networks, Arrays RoHS
Mfr. Part # WA04X471JTL
Package 0402x4
Model Number WA04X471JTL
Product Specification
Number of Resistors 4 Number of Pins 8
Tolerance ±5% Resistance 470Ω
Power(Watts) 62.5mW Description 4 ±5% 470Ω 62.5mW 0402x4 Resistor Networks, Arrays RoHS