China PANDA 21.5 inch LM215DU1A tft screen lcd display tft lcd screen module tft lcd
  1. China PANDA 21.5 inch LM215DU1A tft screen lcd display tft lcd screen module tft lcd
  2. China PANDA 21.5 inch LM215DU1A tft screen lcd display tft lcd screen module tft lcd
  3. China PANDA 21.5 inch LM215DU1A tft screen lcd display tft lcd screen module tft lcd
  4. China PANDA 21.5 inch LM215DU1A tft screen lcd display tft lcd screen module tft lcd
PANDA 21.5 inch LM215DU1A tft screen lcd display tft lcd screen module tft lcd
  1. MOQ: 2 pcs
  2. Price: Negotiable
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T, Western Union
Supply Ability 100000 Unit/Units per Month
Delivery Time 7 Days
Packaging Details Original packaging/conventional packaging box
Model P/N LM215DU1A
Diagonal Size 21.5"
Resolution 1920(RGB)×1080, FHD 102PPI
Active Area 476.64(W)×268.11(H) mm
Bezel Opening 479.84(W)×271.3(H) mm
Outline(mm) 495.6 × 292.2 × 10.8 (H×V×D)
Mass 1.62Kgs (Typ.)
Used for Desktop Monitor
Brand Name PANDA
Model Number LM215DU1A
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms T/T, Western Union Supply Ability 100000 Unit/Units per Month
Delivery Time 7 Days Packaging Details Original packaging/conventional packaging box
Model P/N LM215DU1A Diagonal Size 21.5"
Resolution 1920(RGB)×1080, FHD 102PPI Active Area 476.64(W)×268.11(H) mm
Bezel Opening 479.84(W)×271.3(H) mm Outline(mm) 495.6 × 292.2 × 10.8 (H×V×D)
Mass 1.62Kgs (Typ.) Used for Desktop Monitor
Brand Name PANDA Model Number LM215DU1A
Place of Origin China
PANDA 21.5 inch LM215DU1A tft screen lcd display tft lcd screen module tft lcd display panel
LM215DU1A Product details :
PANDA LCD Screen LM215DU1A
Brand PANDA
Model LM215DU1A
Diagonal Size 21.5 inch
Type a-Si TFT-LCD, LCM
Pixel Format 1920(RGB)×1080 [FHD] 102PPI
Configuration RGB Vertical Stripe
Active Area 476.64(H)×268.11(V) mm
Outline Dim. 495.6(H)×292.2(V)×10.8(D) mm
Bezel Area 479.84(H)×271.3(V) mm
Treatment Antiglare, Hard coating (3H)
Luminance 250 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 3000:1 (Typ.) (TM)
View Direction Symmetry
Response Time 25 (Typ.)(Tr+Td)
Viewing Angle 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10)
Operating Mode VA, Normally Black, Transmissive
Support Color 16.7M 72% NTSC
Light Source WLED [15S4P] , 30K hours , W/O Driver
Weight 1.62Kgs (Typ.)
Designed For Desktop Monitor
Frame Rate 60Hz
Touch Panel Without
Interface Type LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Power Supply 5.0V (Typ.)
Environment Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C
LM215DU1A Buyer Notice:
1. We are not responsible for any customs or import duties.
LM215DU1A Shipping and Package :
LM215DU1A About the shipping:
LM215DU1A About the goods:
LM215DU1A Advantageous Price:
LM215DU1A FAQ:
Q: How to order lcd panel LM215DU1A ?
A: We accept T/T , PAYPAL , WESTERN UNION.
Q: When will my order 21.5 inch lcd panel LM215DU1A ship?
A: The order are shipped within 1-2 working days after received the payment.
Q: Can you test 21.5 inch lcd panel LM215DU1A before shipping?