China LVDS Lcd TN Display Screen 15.0 Inch 1024*768 M150GNN2 R2 20pin For Industrial
  1. China LVDS Lcd TN Display Screen 15.0 Inch 1024*768 M150GNN2 R2 20pin For Industrial
  2. China LVDS Lcd TN Display Screen 15.0 Inch 1024*768 M150GNN2 R2 20pin For Industrial
  3. China LVDS Lcd TN Display Screen 15.0 Inch 1024*768 M150GNN2 R2 20pin For Industrial
LVDS Lcd TN Display Screen 15.0 Inch 1024*768 M150GNN2 R2 20pin For Industrial
  1. MOQ: 2 pcs
  2. Price: Negotiable
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T, Western Union
Supply Ability 100000 Unit/Units per Month
Delivery Time 7 Days
Packaging Details Original packaging/conventional packaging box
Model P/N M150GNN2 R2
Diagonal Size 15.0"
Resolution 1024(RGB)×768, XGA 85PPI
Active Area 304.128(W)×228.096(H) mm
Bezel Opening 307.4(W)×231.3(H) mm
Outline Dim. 326.5(W)×253.5(H)×12.5(D) mm
Luminance 420 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 800:1 (Typ.) (TM)
Weight 930/960g (Typ./Max.)
Designed For Industrial
Brand Name IVO
Model Number M150GNN2 R2
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms T/T, Western Union Supply Ability 100000 Unit/Units per Month
Delivery Time 7 Days Packaging Details Original packaging/conventional packaging box
Model P/N M150GNN2 R2 Diagonal Size 15.0"
Resolution 1024(RGB)×768, XGA 85PPI Active Area 304.128(W)×228.096(H) mm
Bezel Opening 307.4(W)×231.3(H) mm Outline Dim. 326.5(W)×253.5(H)×12.5(D) mm
Luminance 420 cd/m² (Typ.) Contrast Ratio 800:1 (Typ.) (TM)
Weight 930/960g (Typ./Max.) Designed For Industrial
Brand Name IVO Model Number M150GNN2 R2
Place of Origin China
High Light LVDS lcd TN display screenM150GNN2 lcd TN display screen20pin lcd TN display screen
IVO original 15.0 inch 1024*768 M150GNN2 R2 20pin LVDS lcd TN display screen for Industrial
M150GNN2 R2 Product details :
IVO LCD SCREEN M150GNN2 R2
Manufacturer IVO
Model Name M150GNN2 R2
Screen Size 15.0 inch
Screen Type LCM , a-Si TFT-LCD
Pixel Number 1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI
Arrangement RGB Vertical Stripe
Active Area(mm) 304.128 × 228.096 (H×V)
Outline(mm) 326.5 × 253.5 × 12.5 (H×V×D)
Luminance 420 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 800 : 1 (Min.) (TM)
Viewing Angle 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Response 16(Typ.)(Tr+Td) ms
Work Mode TN, Normally White, Transmissive
Color Depth 16.7M 70% NTSC
Backlight WLED , 30K hours , With LED Driver
Mass 930/960g (Typ./Max.)
Signal Type LVDS (1 ch, 6-bit) , Connector 20 pins
Voltage Supply 3.3V (Typ.)
Max. Ratings Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C
M150GNN2 R2 Terms of Service:
Thank you for reviewing the important information, I will tell you the important steps:
M150GNN2 R2 Shippment & Packing:
M150GNN2 R2 Shipping:
1. We will test them strictly before shipment.
5.Please confirm it with us before buying if you need 100% new.